Edinsonas Cavani | Scanpix nuotr.

Edinsonas Cavani | Scanpix nuotr.

Kaip jau pranešėme anksčiau, sekmadienį vykusioje Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių akistatoje tarp PSG ir „Lyon“ komandų kilo konfliktas tarp Edinsono Cavani ir Neymaro. Žaidėjai susiginčijo dėl to, kas turėtų mušti baudos smūgį, o kiek vėliau nesutarė ir dėl 11 metrų baudinio realizavimo.

Panašu, jo nieko rimto šioje situacijoje neįvyko. Tai Gol de Medianoche de Radio Universal patvirtino ir pats E.Cavani. „Tokie dalykai yra sukuriami. Nežinau, kodėl yra kuriamos tokios istorijos. Tiesa yra tokia, jog tai normalu - futbole taip būna. Kalbėdamas su broliu sužinojau istoriją, jog žmonės kalba, kad Cavani neleidžia kitiems mušti baudinių ir kad turiu problemų su Neymaru. Tiesa yra tokia, jog problemų nėra.

Jis [Neymaras] čia neseniai atvyko ir kaip jau minėjau, padedame jam adaptuotis čia visais įmanomais būdais. Manau, jog tai vyksta greitai, nes matote, kaip jis greitai čia pritapo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų