Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas 27-erių metų britas Anthony Joshua į ringą sugrįš spalio 28-ą dieną Kardife (Velsas).

Britas planavo Las Vegase (JAV) susikauti revanšinėje kovoje su Ukrainos bokso legenda Vladimiru Kličko, bet šis paskelbė apie karjeros pabaigą. Neseniai pranešta, kad naujuoju A.Joshua varžovu bus IBF reitingo lyderis bulgaras Kubratas Pulevas. Šioje kovoje britas gins IBF pasaulio sunkiasvorių bokso čempiono diržą. Skelbiama, kad šį varžovą britui paskyrė IBF organizacija, kuri grasino atimti iš A.Joshua čempiono diržą, jei šis nekovos su K.Pulevu. Britas jau kurį laiką pluša treniruotėse ir ruošiasi būsimai dvikovai.

Daugelis ekspertų A.Joshua vadina neabejotinu kovos favoritu ir nemano, kad K.Pulevas sukels jam problemų. Visgi, pats britas ypatingai gerbia savo varžovą ir vadina K.Pulevą vienu iš dviejų rimčiausių savo priešininkų sunkiasvorių bokse.

„Šiuo metu sunkiasvorių bokse turiu du pagrindinius priešininkus. Pirmasis iš jų – Kubratas Pulevas. Jei padarysiu bent menkiausią klaidą, jis man tikrai neatleis ir mano karjerai būtų suduotas rimtas smūgis. Kubratas turi beprotiškai daug patirties, pasižymi geru „jabu“ ir praktiškai visą karjerą išliko bokso elite. Antrasis vyrukas mano sąraše – Deontay Wilderis. Jis jau kurį laiką drebina JAV ir žmonės nori išvysti mano kovą prieš Deontay. Žinau, kad ringe galiu nugalėti bet ką, tačiau privalau neskrajoti padebesiais ir gerbti kiekvieną varžovą“, - kalbėjo A.Joshua.

A.Joshua statistika yra nepriekaištinga – 19 pergalių ir 19 nokautų. Iki akistatos su V.Kličko nė viena brito kova netrukdavo ilgiau nei 7 raundus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lopai specai rašo
2017-09-16 18:29:59
Kiek ir ką gali surinkti ir laimėti džiabu, jūs pasižėkit visas istorijos kovas kiek priekine tiesiu iškirsta nokautu, lopai rašot bele ką. Jei pasisektų Pulevui pataikyt tai tik pagrindine tiesų ar huką arba šoninį arba huką priekine dar sakau jei pasiseks. O šiaip suvarytas bus grei, nes vien fiziškai Joshua užims ringo erdvę ir valdys.
Atsakyti
Išmok anglų
2017-09-16 18:34:08
“Loads of experience, really good jab, he's always kept himself at world title level. He's very talented, in that sense.“