Pierre-Emerickas Aubameyangas | Scanpix nuotr.

Pierre-Emerickas Aubameyangas | Scanpix nuotr.

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje susitiks Londono „Tottenham“ ir Dortmundo „Borussia“, o ši dvikova turės ir papildomo prieskonio, mat vokiečių ekipos snauperis Pierre-Emerickas Aubameyangas dar vis griežia dantį dėl nepavykusio perėjimo į Anglijos klubą.

Futbolininkas iš Gabono anksčiau pripažino, kad prieš penkerius metus, kai jis dar žaidė „Saint Etienne“ klube, jį įsigyti troško „Tottenham“, tačiau šis sandoris galiausiai neįvyko. Tuomet P.E.Aubameyangas dėl to kaltino „keistai“ besielgusius „Spurs“.

Dabar futbolininkas atskleidė, kad derybos 2012-aisiais buvo taip pažengusios, kad jis net buvo atvykęs į „White Hart Lane“ stadioną susipažinti su klubu.

Po metų nuo sandorio žlugimo, P.E.Aubameyangas prisijungė prie „Borussia“, o vien praėjusiame sezone pelnė 40 įvarčių visuose turnyruose. Puolėjas prisipažino, kad galimybė atsikeršyti „Tottenham“ jį tikrai vilioja.

„Žinoma, tai bus papildoma motyvacija. 2016-aisiais įveikėme juos Europos lygoje, o aš pelniau tris įvarčius. Nekantrauju vėl prieš juos žaisti.

2012-aisiais lankiausi Londone, kur susipažinau su „Tottenham“ stadionu ir treniruočių sąlygomis, tačiau nuo to laiko jie nebekreipė į mane dėmesio“, - prieš Čempionų lygos rungtynes žurnalui „Bild“ pasakojo P.E.Aubameyangas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.