Anthony Joshua ir Kubratas Pulevas | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Kubratas Pulevas | Scanpix nuotr.

 Pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas 27-erių metų britas Anthony Joshua į ringą sugrįš jau spalio 28-ą dieną Kardife (Velsas), kai kovoje dėl IBF čempiono diržo susitiks su šios organizacijos reitingo lyderiu bulgaru Kubratu Pulevu.

Pirmadienį A.Joshua ir K.Pulevas pirmą kartą susitiko akis į akį. Surengtoje spaudos konferencijoje A.Joshua teigė, kad jis labai laukia dvikovos, kad galėtų pademonstruoti tai, ką išmoko iš epinės kovos prieš ukrainietį Vladimirą Kličko.

„Tai, ką turėjau savo paskutinėje kovoje prieš V.Kličko, buvo nauja patirtis. Labai trokštu pademonstruoti tai, ką tada išmokau“, - sakė A.Joshua. „Pasimokiau, kad tu gali peržiūrėti milijoną vaizdo įrašų apie savo varžovą ir jam ruoštis, tačiau žengus į ringą viskas būna kitaip. Aš visada ruošiuosi kovoti prieš geresnį varžovą, negu pamačiau vaizdo įrašuose“.

A.Joshua tai bus jau ketvirta kova, kurioje jis gins sunkiasvorių čempiono titulą, tačiau jo entuziazmas nei kiek nemažėja.

„Nėra jokių problemų vėl įkrauti baterijas. Aš vis dar esu jaunas kovotojas ir esu dar toli nuo užbaigimo to, ką pradėjau“, - sakė A.Joshua.

Per vertėją kalbėjęs K.Pulevas išskyrė savo privalumą ir džiaugėsi iššūkiu.

„Esu patyręs ne tik ringe, tačiau ir turiu patirties gatvėje, o tai yra dar vienas mano privalumas“, - sakė K.Pulevas. „Aš labai mėgstu iššūkius, jie mane daro laimingu ir gyvu“.

Planuojama, kad „Principality“ stadione Kardife vyksianti A.Joshua ir K.Pulevo kova turėtų susirinkti beveik 80 tūkst. sirgalių. Ji turėtų vykti po stogu, todėl taip būtų pagerintas bokso kovos žiūrimumo uždarose patalpose rekordas.

Taip pat buvo paskelbta, kad apšildomoje dvikovoje susikaus Anahi Sanchez (17-2, 9 nokautai) ir Katie Taylor (6-0, 4 nokautai) dėl WBA pasaulio lengvo svorio čempionės titulo.

36-erių metų bulgaras per karjerą iškovojo 25 pergales (13 nokautais) ir patyrė tik 1 pralaimėjimą prieš tą patį V.Kličko. A.Joshua statistika yra nepriekaištinga – 19 pergalių ir 19 nokautų. Iki akistatos su V.Kličko nė viena brito kova netrukdavo ilgiau nei 7 raundus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.