Aleksejus Švedas | FIBA nuotr.

Be pralaimėjimų Europos pirmenybėse žengia Rusijos nacionalinė komanda (3/0).

Rusai šį kartą 76:67 (19:18, 16:15, 18:14, 23:20) pranoko Belgijos krepšininkus (1/2), patyrusius antrąją nesėkmę paeiliui.

Belgai didžiąją pirmojo kėlinio dalį kontroliavo situaciją aikštėje ir turėjo 7 taškų persvarą (6:13), tačiau dar iki ketvirčio pabaigos rusai sugebėjo persverti rezultatą (17:15).

Žaidimas išsilygino. Tik po didžiosios pertraukos Rusijos atstovai kiek padidino apsukas ir ėmė tolti (50:42).

Likus minutei belgai sumažino deficitą (72:67), tačiau Rusijos krepšininkai neketino paleisti pergalės – pelnė keturis taškus iš eilės ir galutinai palaužė varžovus (76:67).

Rusija: Aleksejus Švedas 20 (2/7 dvit., 3/8 trit., 7/7 baud., 6 rez. perd., 21 n. b.), Timofejus Mozgovas 12, Dmitrijus Khvostovas ir Nikita Kurbanovas po 10.

Belgija: Maximas De Zeeuw 15 (4/6 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), Quentinas Serronas 12, Jeanas-Marcas Mwema 11, Jonathanas Tabu 10 (5 rez. perd., 5 kld.).