Adriano Galliani | LaPresse/Scanpix nuotr.

Adriano Galliani | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo vice-prezidentas Adriano Galliani teigia, kad Mario Balotelli yra vienas iš penkių geriausių pasaulio puolėjų. Taip pat A.Galliani mano, kad puolėjas yra kuklus.

M.Balotelli perėjęs iš „Manchester City“ į „Milan“ atgavo savo sportinę formą ir per šešis mačus įmušė septynis įvarčius. Italas taip pat pasižymėjo už rinktinę draugiškose rungtynėse su Brazilija. Priminsime, kad tas mačas pasibaigė taikiai 2-2.

„Manau, kad šiuo metu Balotelli yra vienas iš penkių geriausių pasaulio puolėjų. Po Lionelio Messi, Cristiano Ronaldo, Zlatano Ibrahimovičiaus ir Radamelio Falcao aš matau Super Mario. Taip pat svarstytina yra ir Edinsono Cavani kandidatūra, tačiau prisiminkime, kad Balotelli tik 22 metai“, - „Sky Sport Italia“ citavo A.Galliani žodžius.

„Jis taip pat yra kuklus. Aš paskambinau jam po rungtynių su Brazilija ir pasveikinau jį įmušus įvartį, tačiau jis atsakė, kad turėjo įmušti dar du įvarčius“, - tęsė A.Galliani.

„Visada Balotelli laikiau puikiu žaidėju, net kai jis žaidė „Inter“ klube. Džiaugiuosi, kad jis grįžo į Italiją. Su juo kalbu kiekvieną dieną ir visada jam sakau, kad jis tęstų savo gerą žaidimą. „Milan“ klubas turi aštuonis „Ballon d’Or“ laimėtojus, todėl tikiuosi, kad su Mario mes jų turėsime devynis“, - užbaigė A.Galliani.

Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr.
Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų