Andrius Šidlauskas | Alfredo Pliadžio nuotr.

Taivane vykstančioje vasaros Universiadoje antradienį plaukimo varžybose startavo dar trys lietuviai, kuriems į pusfinalius patekti nepavyko.

Arčiausiai kito etapo buvo Gytis Stankevičius. Jis 50 m nugara įveikė per 26.00 sek. ir užėmė 22-ą vietą. Nuo patekimo į pusfinalį jį skyrė 0.27 sek. Atranką laimėjo amerikietis Justinas Ressas – 25.10.

Kukliai šį kartą pasirodė Andrius Šidlauskas. Lietuvis 200 m krūtine nuplaukė per 2 min. 18.67 sek. ir buvo tik 33-ias tarp 50 dalyvių. Atranką laimėjo Universiados rekordą pagerinęs amerikietis Andrew Wilsonas (2:08.37).

Moterų 100 m plaukime nugara 27-ą vietą užėmė Ugnė Mažutaitytė (1:03.40). Greičiausia buvo kanadietė Alexia Zevnik (1:00.49).

Sportas.lt primena, jog antradienį dėl medalio vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale kovos Danas Rapšys.

12-02 Juventus 17:00 Šiauliai
12-02 Neptūnas 17:15 Lietkabelis
12-02 Lietuvos rytas 18:00 Nevėžis
12-03 Pieno žvaigždės 17:15 Žalgiris

11-23 Žalgiris 20:00 Anadolu Efes
11-23 Brose 21:00 Valencia Basket
11-23 AX Armani 21:45 Olympiacos
11-23 Crvena Zvezda 22:00 Baskonia