Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

 Po lygiosiomis pasibaigusių susitikimų su Marijampolės „Sūduva“ bei „Trakais“ FK „Žalgiris“ iškovojo puikią pergalę, nepalikdamas vilčių šeštoje turnyro lentelės vietoje žengiančiai „Jonavai“.

Tokiu būdu sostinės ekipa, nepaisant „Trakų“ pergalės prieš Utenos „Utenį“, išlaikė nuo antroje vietoje žengiančio varžovo devynių taškų pranašumą. Po 22-ajame ture iškovotos pergalės prieš „Jonavą“ rezultatu 5:0 „Žalgirio“ strategas Valdas Dambrauskas dėkojo puikiai pasirodžiusiems futbolininkams ir į stadioną atėjusiems sirgaliams.

„Po dviejų lygiųjų iš eilės smagu iškovoti pergalę. Klube niekam nesinori žaisti lygiosiomis, visi čia dirbame tam, kad laimėtume kiekvienas rungtynes – smagu sugrįžti į pergalių kelią. Turėjome rungtynėse gana daug erdvės, ja pasinaudojome ir šiandien atrodėme aštrūs priekyje. Sukūrėme daug momentų ir dėl to iškovojome pergalę.

Futbolą visada keičia įvarčiai. Berods, 20-ąją sekundę turėjome gana neblogą situaciją, kur galėjome įmušti įvartį. Pirmas pelnytas įvartis padėjo nusiraminti ir leido mėgautis futbolu – to, ką visą laiką prašau iš komandos, kad, žaisdami namuose, visada būtume kūrybingi, stengtumėmės įmušti kuo daugiau įvarčių, jog atėję žiūrovai turėtų geras emocijas ir su jomis išeitų namo.

Džiugina, jog nėra atsipalaidavimo ir žaidėjai vykdo tai, kas jų yra prašoma. Svarbu žaisti iki paskutinės sekundės, paskutinio teisėjo švilpuko. Tai yra malonu, manau, kad dėl to komanda nusipelno tik pačių geriausių žodžių, jog neatsipalaiduoja“, – teigė klubo vyr. treneris.

Savo ruožtu po keitimo aikštėje pasirodęs rumunas Liviu Antalis džiaugėsi dėl pirmų dviejų savo įvarčių A lygoje ir tiek dėl asmeninės, tiek komandinės sėkmės: „Esu laimingas, jog komanda iškovojo pergalę ir pelnė daug įvarčių – mums tai buvo labai svarbu. Džiugu, jog įmušiau pirmuosius įvarčius A lygoje, tikiuosi, kad jie buvo nepaskutiniai. Iškovojome labai svarbią pergalę po dviejų lygiųjų iš eilės. Esu laimingas tiek dėl savęs, tiek dėl komandos, nes mums šių trijų taškų tikrai reikėjo, kitose rungtynėse taip pat kovosime tik dėl pergalės. Rungtynių metų pajutau šiokį tokį skausmą kelyje, bet, manau, jog ten nieko pernelyg rimto nėra.“


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton