Conoras McGregoras kalbėjosi su Conanu O'Brienu | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras kalbėjosi su Conanu O'Brienu | Organizatorių nuotr.

 Kovinio sporto sirgaliai jau skaičiuoja dienas, likusias iki nestandartinės bokso dvikovos tarp MMA žvaigždės airio Conoro McGregoro bei nenugalėto boksininko amerikiečio Floydo Mayweatherio.

Nesenai abu kovotojai buvo surengę atviras treniruotes, o dabar abu lankosi pokalbių laidose. F.Mayweatheris apie būsimą kovą kalbėjo populiarioje Jimmy Kimmelio laidoje, tuo tarpu C.McGregoras iš Las Vegaso kalbėjosi su „Conan“ laidos vedėju ir prognozavo kovos pabaigą.

„Aš pasakiau, kad jį pribaigsiu per keturis raundus, tačiau čia aš buvau nuolankus“, - Conanui O'Brienui sakė C.McGregoras. „Aš netikiu, kad jis užbaigs pirmąjį raundą, tačiau aš bandysiu būti geras nacionalinei televizijai ir sakau - nokautuosiu ketvirtame“.

F.Mayweatheris per 49 profesionalias bokso dvikovas nėra patyręs nei vieno pralaimėjimo, tuo tarpu C.McGregorui tai bus pirmoji bokso dvikova karjeroje.

Amerikietis žinomas kaip geriausias gynybos specialistas, tačiau C.McGregoras mano, kad žino kaip pralaužti tą plieninę uždangą.

„Manau, kad F.Mayweatherio varžovų stiliai nieko neišsiskyrė“, - sakė C.McGregoras. „Jų kojos yra plokščios. Lyginant su mišrių kovos menų kovotojais, jie negali greitu tempu šokinėti į priekį ir atgal. Aš tikiu, kad parodysiu tai, ko jis niekada nematė bokse anksčiau ir tai pridarys jam didelių problemų“.

„Tai užtruks tik vieną smūgį. Aš jį galiu nokautuoti per tris sekundes. Aš laimėjau UFC kovą per 13 sekundžių, todėl ir čia parodysiu smūgių galią ir tikslumą, o tai reiškia, kad Floydui kova yra baigta“, - kalbėjo C.McGregoras.

F.Mayweatheris buvo atskleidęs, kad jeigu C.McGregoras panaudos nelegalų veiksmą, tarkime kojos spyrė į galvą, jis neteks didžiosios dalies pajamų. Pats C.McGregoras buvo užtikrintas, kad to nebus, nes jį treniruotėse prižiūrėjo bokso teisėjų veteranas Joe Cortezas.

„Aš eisiu į ringą ir išrinksiu jį jo pačio žaidime“, - sakė C.McGregoras. „Tikroji tiesa apie mišrių kovos menų sportininkus yra ta, kad jie gali prisitaikyti bet kokiomis aplinkybėmis. Bruce'as Lee yra sakęs: „būk kaip vanduo“, o kai jis pasiekia puodelį, tapk puodeliu. Tokia yra filosofija. Nesvarbu, kokios bus taisyklės, aš galiu prisitaikyti bet kokioje situacijoje“.

C.McGregoras juokavo, kad F.Mayweatheris nieko nenokautavo jau daugiau nei 20 metų, todėl jis nei kiek nebijo jo jėgos. Visgi F.Mayweatheris 2011-ais metais yra iškovojęs kontraversišką pergalę nokautu prieš Victorą Ortizą, o 2007-ais metais sustabdė ir Ricky Hattona. Nei viena iš šių F.Mayweatherio pergalių nesužavėjo C.McGregoro, kuris teigė, kad spaus savo varžovą.

„Aš jaučiuosi labai pasitikintis savimi ir galiu bet kokiu smūgiu jį nokautuoti“, - sakė C.McGregoras.

F.Mayweatheris iki šiol laimėjo visas 49 kovas profesionalų bokso ringe. Pergalės prieš C.McGregorą atveju jis pagerintų legendinio Rocky „Rokio“ Marciano rekordą ir taptų pirmu boksininku istorijoje, kuris profesionalų ringe laimėjo visas 50 karjeros kovų. Airis bokso ringe nėra kovojęs, o MMA narve turi 21 pergalę ir 3 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141