Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Paryžiau „Saint-Germain“ klube debiutavęs Neymaras teigia, kad jaučiasi „gyvesnis nei bet kada ankščiau“ po to, kai paliko „Barcelona“ komandą.

Brazilas vakarykštėse rungtynėse dirigavo savo komandos pergalei prieš „Guingamp“ ekipą ir debiutą pažymėjo įvarčiu bei rezultatyviu perdavimu. 222 mln. eurų kainavęs Neymaras sulaukė kritikos, kad žengia į žemesnį lygį, tačiau jis pats džiaugiasi priimtu sprendimui.

„Žinojau, kad bus labai sunku palikti „Barcą“, bet esu labai laimingas būdamas čia. Žmonės galvoja, kad tu miršti, kai palieki „Barcą“, bet ne – man yra atvirkščiai. Jaučiuosi gyvesnis nei bet kada, aš žaidžiu, esu labai patenkintas. Šalis, miestas ir komanda keičiasi, bet futbolas išlieka toks pat“, –  teigė 25 metų futbolininkas.

Neymaro teigimu, jo ir komandos draugų žaidimas su laiku tik gerės ir geras vakarykštis pasirodymas yra tik pradžia: „Visada svarbu įmušti ir tikiuosi įmušti daugiau, bet noriu, kad komanda laimėtų dar daugiau, tai yra svarbiausia. Žaidėme gerai ir esame patenkinti, kad laimėjome. Aikštėje gerai jautėme vienas kitą ir toliau tęsime tai. Šioje komandoje yra kokybiškų žaidėjų ir toliau tobulėsime“.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų