Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį pastarojo dešimtmečio geriausiu boksininku vadinamas Floydas Mayweatheris atvėrė savo sporto salės duris ir surengė atvirą treniruotę žiniasklaidos atstovams.

Po jos F.Mayweatheris pasidalino mintimis apie rugpjūčio 26-ą dieną įvyksiančią bokso dvikovą Las Vegase (JAV) prieš UFC žvaigždę airį Conorą McGregorą.

F.Mayweatheris mano, kad jeigu jis nenokautuos C.McGregoro, tai jau bus jo nesėkmė.

„Jeigu kova vyks ilgiau, tai bus jo pergalė“, - sakė F.Mayweatheris. „Tačiau aš nemanau, kad taip įvyks. Jis sakė, kad kova vyks keturis raundus. Galbūt jis teisus, tačiau ne dėlto, kad jis taip pasakė, o dėlto, kad aš pasakiau“.

C.McGregoras prognozavo, kad jis pribaigs F.Mayweatherį per pirmuosius keturis raundus. F.Mayweatheris niekada nebuvo nokautuotas ir niekada nepatyrė pralaimėjimo. Jis yra vienas geriausių visų laikų boksininkų, iškovojęs net 49 pergales. Tuo tarpu C.McGregoras yra didžiulė žvaigždė UFC ir vienas geriausių MMA kovotojų, tačiau neturi profesionalaus bokso patirties.

Bet kuriuo atveju, F.Mayweatheris mano, kad sirgaliai šioje kovoje tikrai neišvys 12 raundų kovos.

„Jis yra įsitikinęs, kad tai nesitęs daugiau nei keturis raundus. Jis mąsto viena kryptimi, aš einu kita. Mes abu pasitikime savo įgūdžiais, todėl pamatysime, kaip viskas klostysis“, - sakė F.Mayweatheris.

40-metis F.Mayweatheris viename iš interviu ESPN yra teigiamai įvertinęs C.McGregoro sugebėjimus, tačiau dabar norėjo įsitikinti, kad jį visi suprato aiškiai - jis nemano, kad C.McGregoras galėtų jį įveikti.

„Vadinamieji bokso ekspertai sakys: „O, kai vyrukas yra didesnis ir stipresnis, tai vadinasi jis geresnis“, - sakė F.Mayweatheris. „Štai ką aš jums pasakysiu: popieriuje jis didesnis ir mes žinome, kad jis turi ilgesnes rankas. Jaunystė taip pat jo pusėje. Gerai? Daugelis sako, kad jėga taip pat yra jo pusėje. Tačiau aš sakau, kad IQ ir patirtis yra mano pusėje ir aš manau, kad mokėjimas kovoti yra mano pusėje“.

„Aš niekada nesakiau, kad aš galiu pralaimėti. Aš niekada niekur nedalyvauju, jeigu manau, kad galiu pralaimėti“, - kalbėjo F.Mayweatheris.

Boksininkas šią kovą mato kaip investiciją, o iš jos jis planuoja užsidirbti net 300 milijonus JAV dolerių.

F.Mayweatheris užtikrintai daro namų darbus ir kaip jis pats sakė, „kontroliuoja šachmatų lentą“. Boksininkas atskleidė, koks šiuo metu galėtų būti C.McGregoro svoris.

„Aš žinau, kiek C.McGregoras neteko svorio. Jis buvo šiek tiek per sunkus ir manau, kad dbar yra apie 160 svarų. Jis numetė svorio, aš žinau, kas vyksta“, - sakė F.Mayweatheris.

Vietoje to, kad F.Mayweatheris žiūrėtų C.McGregoro kovas, jis stebi savo priešininką kitais būdais.

„Tai yra namų darbai. Tai nėra tik kovų žiūrėjimas. Reikia žinoti, su kokiu asmeniu tu susitiksi, ką jis mėgsta valgyti, ką jis daro, kai nėra treniruočių stovykloje. Jeigu jis geria, kiek jis išgeria? Su kuo jis susitikinėja? Tai yra dalykai, kuriuos tu nori žinoti. Toks yra tikrasis patikrinimas ir namų darbų atlikimas. Tai ne tik kovų įrašų žiūrėjimas“, - atskleidė F.Mayweatheris.

F.Mayweatheris dar kartą patvirtino, kad šioje treniruočių stovykloje jis kur kas daugiau poilsiauja, nei tai darydavo anksčiau. Jis nebėra toks jaunas, tačiau patirtis leido jam suprasti, kad po sunkių treniruočių organizmui reikia atsigauti.

Be šio pasikeitimo, F.Mayweatheris planuoja ir dar vieną. Jis visą laiką buvo kritikuojamas dėl savo kovos stiliaus, tačiau šį kartą jis planuoja pademonstruoti tikrą šou.

„Tai nėra tik kova. Tai yra įvykis“, - sakė F.Mayweatheris. „Tai milijardo dolerių įvykis. Manau, kad mes abu esame skolingi gerbėjams ir žiūrovams. Mes abu privalome įaudrinti sirgalius. Tai bus vienas didžiausių šou istorijoje. Niekas nebus nusivylęs“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


toer
2017-08-11 18:20:10
Tu visiskas debilas er
Atsakyti
Hteg
2017-08-11 20:55:53
Er mldc
er
2017-08-11 15:36:57
labai jau pasitiki savimi negriukas, pažiūrėsim ką sakys, kai gulės ant ringo grindų
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

12-23 Pieno žvaigždės 16:30 Neptūnas
12-23 Nevėžis 17:00 Juventus
12-23 Žalgiris 17:15 Dzūkija
12-23 Lietkabelis 17:15 Lietuvos rytas
12-27 Neptūnas 18:45 Vytautas

Eurolyga

12-19 Fenerbahce 19:45 Crvena Zvezda
12-19 Žalgiris 20:00 Brose
12-19 Panathinaikos 21:15 Maccabi
12-19 Real 21:45 Valencia Basket
12-20 Khimki 19:00 Anadolu Efes
12-20 Olympiacos 21:00 CSKA
12-20 AX Armani 21:45 Baskonia
12-20 Barcelona Lassa 22:00 Unicaja
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-22 Arsenal 21 : 45 Liverpool
Šeš 12-23 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-23 Stoke City 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 12-23 Swansea City 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-23 West Ham United 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-23 Southampton 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 12-23 Manchester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-23 Brighton & Hov… 17 : 00 Watford
Šeš 12-23 Burnley 19 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 12-23 Leicester City 21 : 45 Manchester United

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141