Ousmane Dembele ir Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Ousmane Dembele ir Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

222 milijonus eurų už Neymarą išleidusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa ties tuo sustoti neketina. Kataro valstybės remiamas klubas ketina išleisti dar beveik 200 mln. eurų ir iš „Monaco“ ekipos įsigyti puolėją Kylianą Mbappe.

Praėjusiame sezone sužibėjęs 18-metis talentas su „Monaco“ tapo Prancūzijos čempionu ir „Ligue 1“ lygoje per 29 mačus pelnė 15 įvarčių. Dar 6 įvarčius jis pelnė Čempionų lygoje bei 5 kartus pasižymėjo Prancūzijos taurėse.

Toks K.Mbappe žaidimas sudomino ne vieną garsų Europos klubą. Tarp jų buvo „Manchester City“, PSG ir Madrido „Real“. Pastarasis klubas kūrė planus K.Mbappe įsigyti kitą vasarą, bet PSG ketina tai sugriauti ir jauną prancūzą prisivilioti jau šią vasarą.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Prancūzijos spaudoje pranešama, kad PSG klubas už K.Mbappe šiandien oficialiai pateiks 140 milijonų eurų pasiūlymą, kuris dėl įvairių priedų ateityje galėtų išaugti iki 170 mln. eurų.

Tokia suma tariamai tenkintų patį „Monaco“ klubą, o ir K.Mbappe neatsisakytų progos išvykti į PSG klubą. Jame puolėjas galėtų toliau varžytis dėl svarbiausių trofėjų bei taip pat liktų žaisti gimtinėje.

Pats K.Mbappe galėtų sudaryti puolimo trio su Neymaru ir Edinsonu Cavani, o už PSG sumokėtą sumą jis taptų antru brangiausiu žaidėju istorijoje.


Ousmane Dembele | Scanpix nuotr.

Ousmane Dembele | Scanpix nuotr.

Kitas šios dienos svarbus gandas yra tai, kad „Barcelona“ galbūt surado kuo pakeisti už 222 mln. eurų parduotą Neymarą. Panašu, kad brazilo pamaina gali tapti prancūzas Ousmane Dembele.

„Barcelona“ labiausiai norėjo įsigyti „Liverpool“ ekipos brazilą Philippe Coutinho. Už jį buvo pateikta net 109 mln. eurų pasiūlymas, bet „Liverpool“ jį kategoriškai atmetė ir taip „Barca“ suprato, kad „raudonieji“ savo lyderio neketina paleisti.

Dėl to „Blaugrana“ pradėjo žvalgytis kitur ir kitas jų taikinys tapo O.Dembele. Nors 20-metis Dortmundo „Borussia“ talentas jau kiek anksčiau sakė, kad yra laimingas Dortmunde, bet panašu, kad pats „Borussia“ klubas nustatė žaidėjo kainą ir „Barca“ ketina ją sumokėti.

Vos praėjusią vasarą iš „Rennes“ į „Borussia“ persikėlęs O.Dembele savo dabartinio klubo yra vertinamas 120 mln. eurų. Pranešama, kad „Barcelona“ ketina mokėti 115 mln. eurų, bet ši suma dėl įvairių priedų ateityje dar gali padidėti.

Tokia pinigų suma tenkina „Borussia“ klubą, todėl dabar abi pusės ketina susėsti prie derybų stalo ir viską galutinai aptarti.

Priminsime, kad O.Dembele savo debiutiniame „Bundesliga“ sezone sužaidė 32 mačus, pelnė 6 įvarčius ir atliko net 12 rezultatyvių perdavimų. O.Dembele praėjusią vasarą „Borussia“ klubui kainavo tik apie 15 mln. eurų.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų