Sami Khedira | EMPICS Sports/Scanpix nuotr.

Sami Khedira | EMPICS Sports/Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ klubo saugas Sami Khedira negali paaiškinti šio sezono klubo turėtų sunkumų, tačiau futbolininkas yra laimingas, kad jie vėl tapo tikra komanda.

„Los Blancos“ sezonas Ispanijos „Primera“ lygoje buvo banguotas, o spauda nuolatos dėl to kaltino disharmoniją klubo viduje. Visgi „Real“ laimėjo paskutinius septynis mačus.

Šiuo metu kartu su Vokietijos rinktine besitreniruojantis S.Khedira dienraščiui „Marca“ nusprendė pakomentuoti pagerėjusią komandos formą, kurios dėka jie įveikė „Manchester United“ bei du kartus nugalėjo „Barcelona“ ekipą.

„Mes visi savo mažą egocentrizmą padėjome į šoną. Sunku pasakyti dėl ko sezoną pradėjo prastai. Mes žaidė tikrai blogai ir buvome lėti“, - kalbėjo S.Khedira.

„Visgi šių metų pradžioje mes pradėjome prisiminti kuo esame geri, pradėjome žaisti kaip tikra komanda ir nenuleisdavome galvų kai praleisdavome įvartį“, - tęsė vokietis.

„Jei tu nežaidi kaip komanda, tu niekada neįveiksi „Barcelona“ klubo dvejuose mačuose iš eilės ir niekada nesugebėsi iš Čempionų lygos išmesti „Manchester United“ ekipos. Dabar galiu pasakyti, kad „Real“ klubas ir vėl yra tikra komanda“, - toliau kalbėjo S.Khedira, kuris užsiminė ir apie gandus siejančius trenerį Jose Mourinho su išvykimu iš komandos.

„Esu labai laimingas, kad mane treniruoja Mourinho. „Real“ klube dėl to jaučiuosi kaip namuose. „Real“ nesuklydo, kad pasirinko Mourinho, nes jis fantastiškas šiam klubui“, - tęsė saugas.

„Jis nuostabus treneris ir puiki asmenybė. Jei tai būtų mano sprendimas, Mourinho liktų klube, aš noriu, kad jis liktų klube“, - savo norų neslėpė S.Khedira.

Priminsime, kad „Real“ klubas UEFA Čempionų lygoje ketvirtfinalio etape žais su Stambulo „Galatasaray“ klubu. Jei „Real“ komandai šiame sezone pavyks laimėti Čempionų lygą, tai bus 10 klubo Čempionų lygos taurė.

„Mes tikrai norime ją laimėti. „Real“ ir „Barcelona“ yra didžiausios rungtynės pasaulyje ir visi norėtų, kad „Wembley“ stadione vyktų būtent toks finalas“, - užbaigė S.Khedira.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų