Messi ir Neymaras | Scanpix nuotr.

Messi ir Neymaras | Scanpix nuotr.

 Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas ketvirtadienio vakarą sudrebino futbolo pasaulį, kai už rekordinę išpirką įsigijo „Barcelona“ komandos žvaigždę Neymarą.

Prancūzijos komanda už 25-erių žaidėją paklojo net 222 milijonus eurų ir su juo sutarė dėl ilgalaikės penkerių metų trukmės sutarties.

Futbolininkas prieš keletą dienų paskutinį kartą apsilankė „Barcelona“ komandos bazėje, kur per pusvalandį atsisveikino su draugais. Kadangi puolėjas ilgą laiką tylėjo, katalonų gretose tvyrojo įtempta atmosfera. Brangiausias pasaulio žaidėjas treniruotėje netgi susikivirčijo su naujoku Nelsonu Semedo.

Kai perėjimas tapo oficialus, Neymaras išplatino emocingą žinutę, kurioje kreipėsi į „Barcelonos“ žaidėjus bei sirgalius.

Futbolininkas atskleidė, kad jo tėtis nenorėjo, jog jis išvyktų iš „Barcelonos“, tačiau tikisi, kad jo sprendimas bus gerbiamas.

„Sportininko gyvenimas yra susijęs su iššūkiais. Kai kurie mums yra duodami, kai kurie iškyla dėl mūsų sprendimų. To reikia, kad išlaikytume šviesą trumpoje, tačiau intensyvioje savo karjeroje.

„Barcelona“ buvo kur kas daugiau nei iššūkis, tai buvo mano vaikystės svajonė. Su šiomis žvaigždėmis aš žaisdavau kompiuterinius žaidimus. Į Kataloniją atvykau, kai man buvo 21-eri metai. Aš vis dar galiu prisiminti savo pirmąsias dienas klube, kai dalinausi viena rūbine su savo idealais, tokiais kaip Messi, Valdesas, Xavi, Iniesta, Puyolis, Pique, Busquetsas ir daugelis kitų. Laukiau savo eilės rungtyniauti klube, kuris yra daugiau nei tiesiog klubas. „Barcelona“ yra tauta, atstovaujanti Katalonijai!

Turėjau garbės rungtyniauti su geriausiais sportininkais, kuriuos esu matęs savo gyvenime ir esu tikras, kad nematysiu daugiau nieko panašaus, kol esu gyvas. Leo Messi tapo mano draugu ir už aikštės ribų. Buvo garbė žaisti su tavimi.

Aš sudariau puolimo trejetą su L.Messi ir Luisu Suarezu, kuris kūrė istoriją, užkariavo viską, ką sportininkas gali užkariauti, išgyvenome nepamirštamus momentus, gyvenome mieste, kuris yra ne tik miestas, tai tiesiog gimtinė. Aš myliu Barseloną ir Kataloniją.

Visgi kaip atletui man reikia iššūkių. Ir antrą kartą gyvenime aš prieštarausiu savo tėčiui. Tėti, aš suprantu ir gerbiu tavo nuomonę, tačiau aš priėmiau sprendimą ir prašau tavęs supratimo.

Barselona ir Katalonija visada bus mano širdyje, tačiau man reikia naujų iššūkių. Aš priėmiau PSG pasiūlymą išbandyti naujas galimybes ir padėti klubui laimėti titulus, kurių taip trokšta jų sirgaliai. Jie parodė man drąsų karjeros planą ir aš jaučiuosi pasiruošęs priimti šį iššūkį.

Dėkoju neįtikėtinai Blaugranos publikai ir visiems sportininkams, iš kurių tiek daug išmokau ir turėjau galimybę dalytis vienu persirengimo kambariu.

Dabar savo širdyje jaučiu, kad turiu išvykti. PSG bus mano namai keletui ateinančių metų ir aš stengsiuosi dirbti sunkiai už parodytą pasitikėjimą.

Tai buvo labai sunkus sprendimas, tačiau aš jį padariau sukaupęs 25-erių metų patirtį.

„Barcelona“ - ačiū už viską. PSG - aš ateinu!! Tegu Dievas laimina ir saugo mus!“

Su „Barcelona“ Neymaras du kartus iškovojo „La Liga“ čempionų titulą, tris kartus laimėjo „Copa del Rey“, po kartą džiaugėsi „Supercopa de Espana“ ir pasaulio taurėmis bei sykį į viršų kėlė Čempionų lygos trofėjų.

Į „Barceloną“ Neymaras atvyko 2013-ais metais ir viso už šią komandą yra įmušęs 105 įvarčius.

La vida de un deportista se mueve por desafíos. Algunos son impuestos, otros son fruto de nuestras decisiones. El Barcelona ha sido más que un desafío. Jugaba con aquellos cracks en el video juego. Llegué a Catalunya a los 21 años, lleno de desafíos. Recuerdo mis primeros días en el Club, compartiendo el vestuario con ídolos como Messi, Valdés, Xavi, Iniesta, Puyol, Piqué, Busquets y otros con la expectativa de jugar en un Club que es “més que un club”. El @fcbarcelona es una nación que representa a Catalunya! Tuve el honor de actuar con el mayor atleta que he visto en mi vida y estoy seguro que no veré a otro mejor, @leomessi se convirtió en mi compañero, amigo dentro y fuera del terreno de juego. Orgulloso de jugar contigo. Formé un ataque con @leomessi y @luissuarez9 que ha quedado para la historia. He conquistado todo lo que un deportista puede conquistar. He vivido momentos inolvidables! Vivo en una ciudad que es más que una ciudad, es una patria. Amo Barcelona y Catalunya. Pero un deportista (YO) necesita desafíos. Y por segunda vez en mi vida le llevaré la contraria a mi papa. Papa, entiendo y respeto tu opinión, pero mi decisión está tomada, te pido que me apoyes como siempre lo has hecho. El @fcbarcelona y Catalunya estarán siempre en mi corazón pero necesito nuevos desafíos. He aceptado la propuesta del @psg para buscar nuevas conquistas y ayudar al Club a alcanzar los títulos que la afición espera. Me han presentado un plan de carrera osado y me veo preparado para este desafío. Agradezco el cariño de la afición blaugrana y todo lo que he aprendido con los deportistas con quien he compartido vestuario. Asimismo siento en mi corazón que ha llegado el momento de irme. El @psg será mi nueva casa durante los próximos años y trabajaré para hacer honor a la confianza que depositan en mi futbol. Cuento mucho con el apoyo de todos. Aficionados, de mis amigos, de los profesionales que me acompañan y de mi familia, que ha sufrido mucho con problemas que han ocurrido en este periodo de mi carrera y merecen paz. Es una decisión difícil, pero tomada con la madurez de mis 25 años. @fcbarcelona , gràcies per tot! @psg , J'arrive! Que Dios nos bendiga y nos proteja!

A post shared by Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų