Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Jau artimiausiu metu Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas turėtų oficialiai pranešti, kad užbaigė „Barcelona“ žvaigždės Neymaro įsigijimą už 222 milijonus eurų.

Galbūt PSG fanai jau perkasi klubo marškinėlius su Neymaro pavarde, bet kokį numerį jiems reiktų pasirinkti. Galime jums atskleisti – rinkitės 10-ąjį numerį, nes būtent šį numeri brazilas Paryžiaus klube ir vilkės.

Brazilijos rinktinės puolėjas 10-ąjį numerį turi Brazilijos rinktinėje, bet „Barcelona“ klube jam atiteko 11-asis numeris, kadangi 10-asis priklausė Lioneliui Messi.

Nors PSG klube dešimtą numerį turėjo Javieras Pastore, PSG ekipoje žaidžiantis nuo 2011 metų, kai atvyko iš „Palermo“ klubo, argentinietis sutiko šį numerį perleisti Neymarui kaip pasveikinimo atvykus į Paryžių dovaną.

Javieras Pastore | Scanpix nuotr.

Javieras Pastore | Scanpix nuotr.

„Norėčiau įteikti atvykimo dovaną Neymarui. Noriu, kad jis jaustųsi kaip namuose ir mėgautųsi gyvenimu Paryžiuje. Pirmiausia, aš jam pasiūlysiu visą reikalingą pagalbą, kokios jam tik reikės. Tačiau aš jam taip pat perduodu 10-ąjį numerį. Tai nėra didelės reikšmės dalykas, bet man jį vilkėti reiškė labai daug ir aš šiuo nedideliu gestu noriu pasveikinti Neymarą atvykus į PSG“, – sakė J.Pastore.

„Neymaras yra puikus žaidėjas, vienas iš geriausių pasaulyje. Jo atvykimas komandai suteiks labai daug. Tiesa, apie jo atvykimą mes nieko nežinojome, nes tokios derybos vyksta už uždarų durų. Komandoje yra daug brazilų ir argentiniečių ir mes visi gerai sutariame. Svarbu, kad naujokai gerai įsilietų į komandą ir aš esu tikras, kad Neymarui tai nesunkiai pavyks“, – pridūrė 28-erių metų argentinietis.

Manoma, kad PSG klubas taip pat patikino J.Pastore, jog jo numerio perdavimas Neymarui nereiškia, kad PSG ketina jį parduoti. PSG tariamai pasakė J.Pastorei, kad jis yra nepakeičiama klubo dalis ir tikrai liks ekipoje“.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų