Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ klubo treneris Jose Mourinho išreiškė nuomonę apie netrukus įvyksiantį brangiausią perėjimą futbolo istorijoje ir pareiškė, kad mokama suma už Neymarą nėra brangi.

„Raudonųjų velnių“ strategas šią vasarą jau buvo išsakęs susirūpinimą dėl didelių sumų, mokamų už, jo manymu, vidutinio lygio žaidėjus, o dabar teigia, kad rinka tampa nuo milžiniškų kainų tampa iškreipta. Visgi apie 222 mln. eurų (200 mln. svarų) vertą Neymaro perėjimą į PSG klubą strategas pareiškė kitokią nuomonę.

„Kai mes sumokėjome didelę sumą už Paulį Pogbą, aš pasakiau, kad jis nebuvo brangus. Brangūs yra tie, kurie patenka į atitinkamą lygį be reikiamo kokybiškumo. Manau, jog su Neymaru bus panašiai. Nemanau, kad jis yra brangus už 200 mln. svarų“, – sakė J.Mourinho.

„Mano nuomone, jis yra brangus dėl to fakto, jog komandoje turėsi daugiau žaidėju, kurie yra verti 100 mln. svarų, 80 mln. svarų ir 60 mln. svarų. Manau, jog tai yra problema, nes Neymaras yra vienas geriausių žaidėjų pasaulyje.“

„Komerciškai Neymaras yra labai stiprus ir, neabejotinai, PSG apie tai pagalvojo. Tad nemanau, kad problema yra Neymaras, o po šio perėjimo seksiančios pasekmės“, – dėstė portugalas.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų