Neymaras atvyksta į treniruočių centrą | Scanpix nuotr.

Neymaras atvyksta į treniruočių centrą | Scanpix nuotr.

Didžiausio futbolo istorijoje transfero saga greitai turėtų baigtis. „Barcelona“ klubas oficialiai patvirtino, kad Neymarui leista nesitreniruoti su komanda prieš išvykimą į Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą.

Šiandien Barselonoje „blaugrana“ surengė treniruotę, į kurią buvo atvykęs Neymaras. Tačiau 25 metų brazilas sportinės aprangos neapsivilko ir, kaip skelbia vietiniai žurnalistai, tiesiog atsisveikino su kolegomis. Jis paliko treniruočių centrą 30 minučių po savo atvykimo po to, kai treneris Ernesto Valverde jį atleido nuo treniruočių ir liepė susitvarkyti savo tolimesnę ateitį.

Taigi, „Barcelona“ suteikė leidimą futbolininkui palikti klubą. Norą tapti PSG žaidėju išreiškęs Neymaras rūbinėje šią vasarą kėlė įtemptą atmosferą ir tai kiek užgožė pačios komandos pasiruošimą naujam sezonui – brazilo potencialus transferas buvo nuolat aptarinėjamas objektas.

Neymaras turėtų tapti PSG nariu jau artimiausiu metu. Pasak šaltinių Prancūzijoje, jis atvyks į Paryžių penktadienį. Brazilijos rinktinės lyderio perėjimas bus brangiausias futbolo istorijoje – Kataro šeichų valdomas klubas sumokės už jį 222 mln. eurų sumą.

Tiesa, „Barcelona“ informavo savo žvaigždę, kad jis komandą palikti galės tik sumokėjus visą jo išpirkos sumą (222 mln. eurų) vienu mokėjimu.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS