Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

 Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate šeštadienį dėl vietos finale kovojo ir 20-metė olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė lietuvė Rūta Meilutytė.

50 m plaukimo krūtine pirmajame pusfinalyje lietuvė užfiksavo 30.40 sek. laiką, pagerino asmeninį sezono rekordą ir buvo trečia. Plaukimą laimėjo rusė Julija Jefimova, kuri finišavo per 29.73 sek. ir pasiekė asmeninį sezono rekordą. Tarp lietuvės ir rusės šiame plaukime įsiterpė amerikietė Katie Meili (30.12).

„Buvo klaidelių, bet esu patenkinta pasiektu rezultatu. Rytoj iš visų jėgų stengsiuosi čempionatą užbaigti kuo geriau“, – žaidėjo R.Meilutytė, 100 m plaukime jau iškovojusi ketvirtą vietą.

Greičiausia pusfinalyje buvo amerikietė Lilly King. Ji finišavo per 29.60 sek. ir pasiekė naują sezono rekordą pasaulyje. R.Meilutytė galutinėje pusfinalio įskaitoje buvo ketvirta.

Finalo dalyvės | Organizatorių nuotr.

Finalo dalyvės | Organizatorių nuotr.

Moterų 50 m plaukimo krūtine finalas prasidės sekmadienį 18.32 val. Lietuvos laiku.

Kiek anksčiau šeštadienį R.Meilutytė 50 m krūtine įveikė per 30.58 sek., pasiekė asmeninį sezono rekordą ir ketvirtajame atrankos plaukime buvo antra. Lietuvę šiame plaukime aplenkė tik švedė Jennie Johansson (30.40). Bendroje atrankos įskaitoje R.Meilutytė užėmė šeštą vietą.

Penktajame atrankos plaukime savo potencialą parodė rusė Julija Jefimova, finišavusi per 29.99 sek. Tuo tarpu šeštąjį atrankos plaukimą laimėjo amerikietė Lilly King, užfiksavusi 29.76 sek. laiką.

R.Meilutytei nuo 2013 m. priklauso 50 m plaukimo krūtine pasaulio rekordas (29.48). Šioje rungtyje lietuvė 2013 m. tapo pasaulio vicečempione, o 2015 m. pasaulyje buvo ketvirta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų