Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

 Penkiskart pasaulio čempionė 25-erių metų rusė Julija Jefimova pernai paskelbė apie „Jefimovos komandos“ suformavimą. Iki tol JAV dažniausiai besitreniravusi rusė nusprendė įkurti savo komandą ir su savo agento Andrejaus Mitkovo pagalba planuoti savo pasiruošimą svarbiausioms varžyboms.

Būtent A.Mitkovas penktadienį atskleidė, kad metinis „Jefimovos komandos“ biudžetas turėtų sudaryti 75 mln. Rusijos rublių (beveik 1,1 mln. eurų). 25 mln. – iš Rusijos sporto ministerijos, 25 mln. – iš regionų paramos ir 25 mln. – iš privačių rėmėjų.

Visgi, A.Mitkovas pripažįsta, kad kol kas surinkti tokį biudžetą sekasi sunkiai. Savo dalį tikrai sumokės Rusijos sporto ministerija, o parama iš kitų šaltinių kol kas „stringa“. Šio sezono pradžioje šešių žmonių „Jefimovos komandos“ stovykla Indonezijoje atsiėjo 2 mln. rublių, o vėliau Australijoje – dar 3 mln. rublių.

„Nemažai pinigų į šį projektą investavo pati Julija. Mes su žmona pardavėme savo mašinas. Ne pačias brangiausias, bet 600 tūkst. rublių taip surinkome“, - pridėjo A.Mitkovas.

25-erių metų J.Jefimovai pasaulio čempionatas Budapešte kol kas klostosi permainingai. 100 m plaukime krūtine ji tenkinosi tik bronza, bet 200 m distancijoje pateisino favoritės statusą ir tapo pasaulio čempione.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų