Nate'as Diazas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Nate'as Diazas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Vis labiau artėja rugpjūčio 26-a diena, kuri ilgam įsirašys į bokso istoriją. Būtent tą dieną Las Vegase esančioje „T-Mobile“ arenoje į kovą stos pastarojo dešimtmečio geriausiu boksininku vadinamas Floydas Mayweatheris ir dviejų svorio kategorijų UFC čempionas airis Conoras McGregoras.

Prieš keletą savaičių vykusiame keturių miestų „MayMac“ ture kovotojai vienas kitam negailėjo įžeidžiančių žodžių ir bandė apkvailinti vienas kitą. Štai F.Mayweatheris viename iš šou priminė C.McGregorui, kad jis „UFC 196“ turnyre pasidavė Nate'ui Diazui.

Trečiadienį „Love & Hip Hop“ serialo žvaigždė Jasonas Lee, kuris su F.Mayweatherio komanda kartu buvo Londone, teigė, kad jie norėtų, jog N.Diazas kartu su jais išeitų į kovą su C.McGregoru.

„Aš ketinu paskambinti Nate'ui Diazui“, - sakė J.Lee. „Mielai norėčiau jį matyti einantį kartu su Floydu. Tai būtų tiesiog nuostabu. Jis yra iš Stoktono, mes esame iš ten pat. Tai būtų nuostabu“.

N.Diazas dažnai didžiuojasi, kad yra kilęs iš Stoktono miestelio Kalifornijoje. Jis dažnai tyčiojosi iš C.McGregoro, kad šis priėmė pasiūlymą kovoti su F.Mayweatheriu, tačiau jeigu pats sutiktų išeiti kartu su F.Mayweatherio komanda, tai gerokai padidintų susidomėjimą galimai trilogijai su C.McGregoru.

N.Diazas nugalėjo C.McGregorą smaugimo veiksmu, tačiau praėjusiais metais „UFC 202“ turnyre patyrė pralaimėjimą po teisėjų sprendimu. Nuo to laiko N.Diazas nežengė į narvą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton