Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

  Budapešte (Vengrija) tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas, kurio trečiąją dieną vainikavo moterų 100 m plaukimo krūtine finalas. Jame dalyvavo nuostabius rezultatus Budapešte demonstruojanti olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė 20-metė lietuvė Rūta Meilutytė.

Lietuvė, kaip įprasta, puikiai sureagavo į starto signalą, tačiau greitai atsidūrė ketvirtoje pozicijoje ir liko per plauką nuo medalio. R.Meilutytė užfiksavo 1 min. 5.65 sek. laiką ir plaukė kur kas lėčiau nei pusfinalyje.

Pirmą kartą pasaulio čempione tapo amerikietė Lilly King. Ji finišavo per 1 min. 4.13 sek. ir pagerino R.Meilutytei nuo 2013 m. priklaususį pasaulio rekordą (1:04.35). Fiasko patyrė rusė Julija Jefimova. Ji, lyginant su pusfinaliu, sulėtėjo net 0.69 sek., ir tenkinosi tik bronza (1:05.05). Sidabrą sensacingai išplėšė dar viena JAV atstovė Katie Meili (1:05.03).

„Turėjau tą pačią strategiją kaip ir pusfinalyje, bet kažkas nesigavo... Pusfinalyje viskas buvo taip lengva ir rezultatas mane maloniai nustebino, o šiandien nepasisekė. Galbūt ta išpūsta priešprieša su Lilly King man pakenkė. Manau, kad tiek man, tiek jai tokie psichologiniai žaidimai nėra reikalingi“, - kalbėjo J.Jefimova.

Rusė neslėpė, kad bronzos medalis jos netenkina: „Atsiprašau savo gerbėjų, bet sporte visko būna. Prieš akis dar 50 m ir 200 m distancijos, kuriose norėsiu atsigriebti.“

Interviu su Rusijos žiniasklaida pabaigoje J.Jefimova dar pridėjo, kad L.King baseine stengiasi rusės nepastebėti: „Lilly bijo į mane žiūrėti. Prieš startą mes nebendraujame. Ji vengia manęs, apsimeta, jog manęs nemato. Tiesa, po finalo jos bendravimas buvo kur kas šiltesnis. Visas tas žiniasklaidos sukurtas „šaltasis“ karas tarp mūsų man kelia tik šypseną.“

Šioje rungtyje R.Meilutytė 2013 m. tapo pasaulio čempione, o 2015 m. iškovojo sidabrą. J.Jefimova šiemet gynė čempionės titulą, o 2013 m. ir 2009 m. pasidabino sidabru. Neseniai į plaukimo elitą pakilusi olimpinė čempionė L.King iki šiol pasaulio čempionato medalių dar nebuvo iškovojusi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų