Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Šią vasarą pasaulį potencialiai sudrebins rekordinis perėjimas. Ispanų spauda skelbia, kad Madrido „Real“ pasiekė susitarimą dėl „Monaco“ supertalento Kyliano Mbappe įsigijimo.

Marca teigimu, „Los Blancos“ už puolėją sumokės 160 mln. eurų sumą, kuri gali išaugti dar 20 mln. eurų dėl susitarime numatytų futbolininko pasirodymų aikštėje. Nors monakiečiai iš pradžių reikalavo 190 mln. eurų sumos, bet galų gale buvo priimtas sprendimas parduoti žaidėją už šiek tiek mažesnę kainą. Europos čempionų treneris Zinedine‘as Zidane‘as jau davė palaiminimą šio transfero įvykdymui.

K.Mbappe transferas taps visų laikų brangiausiu futbolo istorijoje, jei Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa visgi neįsigis Neymaro už 220 mln. eurų išpirką. Kad ir kaip ten būtų, tai pranoks praeitais metais įvykusį Paulio Pogbos perėjimą į „Manchester United“, kuris buvo vertas 105 mln. eurų.

„Real“ klubas lėšų transfero įvykdymui tikrai turi. Komandą už 80 mln. eurų paliko Alvaro Morata, o K.Mbappe matomas kaip realus konkurentas BBC linijai, todėl jis nebūtų nuomojamas atgal į „Monaco“.

Šaltinis taip pat prideda, kad K.Mbappe uždirbtų 7 mln. eurų per metus ir pasirašytų šešerių metų kontraktą.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų