Naby Keita | Scanpix nuotr.

Naby Keita | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ klubo šios vasaros taikinyje visą laiką esantis Naby Keita tikriausiai liks „RB Leipzig“ ekipoje ir čia žais ateinantį sezoną.

Vokietijos vicečempionu tapęs 22-ejų metų futbolininkas praėjusį sezoną „RB Leipzig“ gretose sužaidė 31 mačą ir pelnė net 8 įvarčius.

Gvinėjos rinktinės futbolininkas sudomino daug Europos klubų, bet „RB Leipzig“ atsisako parduoti savo futbolininką ir neseniai atmetė net 57,5 mln. eurų pasiūlymą iš „Liverpool“ ekipos.

Panašu, kad „RB Leipzig“ vidurio saugą pasiliks ir ateinančiam sezonui, kur jis galės save parodyti ne tik Vokietijoje, bet ir UEFA Čempionų lygoje.

„Liverpool“ šį saugą bandys įsigyti ir kitą vasarą, bet spaudoje kalbama, kad N.Keita buvo informuotas, jog kitą vasarą jį sieks įsigyti ir „Manchester City“ klubas.

Pranešama, kad pats Pepas Guardiola buvo susisiekęs su futbolininku ir pasakė jam, jog norėtų jį kitą vasarą įsigyti, o ateinantį sezoną jam geriausia būtų likti „RB Leipzig“ klube ir toliau čia tobulėti.

P.Guardiola mano, kad N.Keita būtų ideali Yaya Toure ar Fernandinho pamaina, todėl jauną saugą galėjo sužavėti idėja dirbti su P.Guardiola. Jei šie gandai yra tiesa, „Liverpool“ ekipai tai būtų labai skaudus smūgis, kadangi N.Keita pirmenybę teiktų „Man City“ ekipai, kurią jis papildytų kitą vasarą.

Pats N.Keita kiek anksčiau buvo užsiminęs, jog norėtų ateityje žaisti vienam iš didžiųjų klubų, tarp kurių jis įvardino ir „Manchester City“.

„Tikiuosi, kad per ateinančius dvejus ar trejus metus aš pasieksiu tokį lygį, kuris man leis žaisti pačiuose didžiausiuose klubuose. Kalbu ne tik apie „Barceloną“, o ir apie Madrido „Real“ ar „Manchester City“, – sakė N.Keita.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų