Giedrius Titenis | Alfredo Pliadžio nuotr.

Giedrius Titenis | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Sekmadienį Budapešte (Vengrija) prasideda ilgai lauktas pasaulio plaukimo čempionatas. Pirmąją jo dieną pasirodė ir trys Lietuvos sportininkai, kovoję dėl vietų pusfinalyje

Giedrius Titenis vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje užfiksavo 59.79 sek. laiką ir tik 0.10 sek. atsiliko nuo asmeninio sezono rekordo. Septintajame atrankos plaukime lietuvis finišavo trečias. Andrius Šidlauskas aštuntajame plaukime finišavo per 59.91 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. Abu lietuviai sugebėjo patekti į pusfinalį. G.Titenio laikas atrankoje buvo 12-as, o A.Šidlausko - 15-as,

Atranką laimėjo britas Adamas Peaty, užfiksavęs 58.21 sek. laiką. Antras buvo amerikietis Cody Milleris (59.14), o trečią vietą užėmė dar vienas JAV atstovas Kevinas Cordesas (59.15).

Vyrų 100 m plaukimo krūtine pusfinaliai prasidės sekmadienį 19.21 val. Lietuvos laiku.

G.Titenis jau žino, ką reiškia iškovoti medalį pasaulio čempionate. 2009 m. Romoje (Italija) jis pasidabino bronza 200 m plaukimo krūtine rungtyje.

Vyrų 50 m plaukimo peteliške atrankoje nesužibėjo Tadas Duškinas. Jis aštuntajame atrankos plaukime finišavo tik aštuntas (24.10 sek.). Būtent T.Duškinui nuo šio sezono priklauso Lietuvos rekordas (23.72). Bendroje įskaitoje lietuvis užėmė 30-ą vietą, o į pusfinalį pateko 16 sportininkų.

Atranką laimėjo ukrainietis Andrejus Govorovas (22.92). Antrą rezultatą užfiksavo amerikietis Caelebas Dresselis (22.97), o trečias buvo Singapūro plaukikas Josephas Schoolingas (23.05).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų