Neymaras ir Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

Neymaras ir Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas ruošiasi įsirašyti į istoriją šiame transferų lange ir už didžiausią sumą įsigyti „Barcelona“ puolėją Neymarą bei Londono „Arsenal“ atakų lyderį Alexį Sanchezą ateinančiomis dienomis.

Guardian praneša, kad PSG vadovas Nasseras al Khelaifi intensyviai dirba ties tuo, jog rekordinis 222 mln. eurų vertas Neymaro transferas įvyktų, tuo tarpu paryžiečių sporto direktorius Antero Henrique susitelkęs ties A.Sanchezo sandoriu.

A.Henrique penktadienio popietę praleido su čiliečiu ir jo agentu prabangiame „Royal Monceau“ viešbutyje Prancūzijos sostinėje ir susitarimas tarp abiejų pusių yra beveik pasiektas. Artimiausiu metu PSG pateiks 45 mln. eurų pasiūlymą“ Arsenal“ klubui ir tikimasi, kad dėl geros N.Al Khelaifi draugystės su Arsene‘u Wengeru, tai bus įgyvendinta greitai.

Tuo pačiu metu PSG bando suformuoti Neymaro sandorio struktūrą. Brazilas turi įspūdingą 222 mln. eurų sumą ir „Barcelona“ jį parduos tik sulaukus šios sumos, kurią Paryžiaus klubas ruošiasi sumokėti. 25 metų puolėjas taip pat turėtų gauti 40 mln. eurų algą per metus. Guardian šaltiniai praneša, kad Neymaras išreiškė norą palikti komandą ir nori prisijungti prie tautiečių Thiago Silvos, Dani Alveso, Marquinhoso ir Lucaso „Parc des Princes“ stadione.

cvbnm,.
2017-07-23 10:37:27
45 mln uz sancheza? pfff
Atsakyti
tottinhio
2017-07-22 15:24:50
tai tegl keliasi gi dagiau ten drageli bs gi tie brazilai cigonai jie cia atvaro uzsidirba pinigu ir grysta is kur atvare, kokiu cia dar lojalumu norite, ta barselona jam nulis sveiku kazkokia cirko komanda tam psg jis ta pati tures ir da daugiau cigonu draugu gales ten jie sokt rubinej, nx gerai kad juve neperka tokiu klounu ir va douglas costa bus zjbs siemet tas rimtas zmogus
Atsakyti
Vardas
2017-07-22 14:36:04
Pinigai visiškai praradę vertę.. milijonas šen, milijonas ten.. kažkoks kosmosas, 222 mil... už vieną žaidėją.. Nei per kur jis tiek nevertas.
Atsakyti
Vardas
2017-07-22 14:35:49
Pinigai visiškai praradę vertę.. milijonas šen, milijonas ten.. kažkoks kosmosas, 222 mil... už vieną žaidėją.. Nei per kur jis tiek nevertas.
Atsakyti
MSN
2017-07-22 12:48:44
Sudo gabalas bus NEY...ziauriau nei Figo tais laikais, cia beveik 99% kad persikels i PSG del $$$ ne del kitko:DD
Atsakyti