Rungtynių akimirka | Sauliaus Čirbos nuotr.

Šįvakar Razgrade Vilniaus „Žalgiris“ sužaidė atsakomąjį UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo mačą su Bulgarijos čempionais „Ludogorets“. Nors pirmąsias rungtynes „Žalgiris“ laimėjo 2-1, o ir Bulgarijoje pirmi įmušė įvartį, tačiau galiausiai Lietuvos čempionų ekipa buvo palaužta ir atsakomąsias rungtynes pralaimėjo rezultatu 1-4 bei bendru rezultatu nusileido 3-5.

Pirmos penkios minutės buvo be pavojingų progų, nors jas bandė sukurti ne tik „Ludogorets“ ekipa, bet ir „Žalgiris“.

9 mačo minutę Egidijus Vaitkūnas gavo geltoną kortelę, kuomet nutraukė pavojingą varžovų ataką.

15 minutę „Žalgiris“ pribloškė aikštės šeimininkų gerbėjus ir pelnė įvartį į „Ludogorets“ vartus. Mahamane Traore iki galo pakovojo dėl kamuolio ir jį perėmęs atidavė Matija Ljujičiui. Techniškasis serbas sugebėjo palaikyti kamuolį ir atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę atbėgusiam Serge’ui Nyuiadzi, kuris, kaip ir praėjusią savaitę, nuginklavo varžovų vartininką.

Po kelių minučių Slavko Blagojevičius gavo progą atlikti baudos smūgį, tačiau galingas kroato šūvis pralėkė šalia virpsto.

22 minutę darbo gavo ir Armantas Vitkauskas, kuris pademonstravo puikią reakciją ir atrėmė labai klastingą ir staigų varžovų gynėjo Cosmino Moti smūgį.

Po penkių minučių Razgrado klubas atliko dar vieną pavojingą smūgį, bet šįkart kamuolys pralėkė šalia virpsto. Po poros minučių šansą turėjo ir „Ludogorets“ puolėjas Claudio Kešeru, bet puolėjas smūgiavo virš vartų.

36 minutę prie „Žalgirio“ vartų kilo gaisras ir varžovai vos nepasiuntė kamuolio į Lietuvos ekipos vartus, bet teisėjas užfiksavo pražangą prieš Armantą Vitkauską.

„Ludogorets“ ekipai visgi pavyko rezultatą išlyginti dar iki pertraukos. 41 minutę krašto gynėjui Natanaeliui buvo suteikta per daug erdvės ir šis, pasiuntęs kamuolį tarp Manto Kuklio kojų, nuginklavo A.Vitkauską.

„Ludogorets“ stengėsi antrą įvartį įmušti per likusias kelias kėlinio minutes, bet „Žalgiriui“ pavyko apsiginti ir pirmasis kėlinys pasibaigė, esant lygiam rezultatui 1-1.

Iškart po pertraukos „Žalgiris“ atliko keitimą ir vietoje Mahamane Traore į aikštę žengė Bahrudinas Atajičius.

Visgi antrasis kėlinys „Žalgiriui“ prasidėjo tragiškai. Jau 55 minutę Razgrado klubas išlygino bendrą serijos rezultatą. Wandersonas atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę ir nors to perdavimo niekas nepasiekė, kamuolys įlėkė į vartus.

Po minutės „Ludogorets“ įmušė ir dar vieną įvartį. Fantastišką ataką surengė aikštės šeimininkai trečią kartą pasiuntė kamuolį į „Žalgirio“ vartus. Po Natanaelio perdavimo gražiu smūgiu pasižymėjo puolėjas Claudio Kešeru.

Po tokio ledinio dušo „Žalgiris“ atrodė kiek pasimetęs, o „Ludogorets“ žaidė įjungę aukščiausią pavarą. 64 minutę vos neįmušė ketvirto įvarčio, bet A.Vatkauskas vieną varžovų smūgį atrėmė, o kitas bandymas buvo blokuotas.

67 minutę Valdas Dambrauskas atliko antrąjį keitimą ir vietoje įvarčio autoriaus S.Nyuiadzi į aikštę žengė patyręs Vytautas Lukša.

74 minutę „Žalgirio“ viltys patekti į trečiąjį atrankos etapą praktiškai žlugo, kadangi „Ludogorets“ pelnė ketvirtą įvartį, kuomet visiškai laisvas ir vienas prieš vartus likęs C.Kešeru pasižymėjo antrą kartą.

Po šio įvarčio „Žalgiris“ atliko paskutinį savo keitimą ir vietoje puolėjo M.Ljujičiaus pasirodė gynėjas Diego Oyarzunas.

Po kelių minučių kamuolys „Žalgirio“ vartuose suspurdėjo penktą kartą, bet šįkart varžovų futbolininkui buvo užfiksuota nuošalė ir rezultatas nepasikeitė.

„Žalgiris“ dar pabandė įmušti bent vieną įvartį, bet didesnio pavojaus svečiai iš Lietuvos nesukūrė. Gan pavojingą smūgį atliko tik Mantas Kuklys, bet varžovų vartininkas kamuolį sugavo. Taigi, Vilniaus klubas skaudžiai pralaimėjęs šias rungtynes užbaigė savo sezoną Europoje.

Rezultatas:

„Ludogorets“ 4 – 1 „Žalgiris“

(pirmos rungtynės: 1-2, bendras rezultatas: 5-3)

15’ [0 – 1] Serge Nyuiadzi

41’ [1 – 1] Natanael

55’ [2 – 1] Wanderson

56’ [3 – 1] Claudio Kešeru

74’ [4 – 1] Cladio Kešeru

AČIŪ!
2017-07-20 11:08:54
1. Didelis AČIŪ komandai už visas pastangas! Ačiū, kad padovanojot bent savaitę vilties ir džiaugsmo. 2.Viską pasakė Seržas: mes pradžioje žaidėme futbolą (kokių pirmų 20 min.), o tada jie pradėjo žaisti aukščiausio lygio futbolą (ypač 2 kėliny). 3.Labai visų prašau nekaltinti žaidėjų, trenerių ir pan. jie manau atidavė visas jėgas. Tiesiog grįžtam prie fakto: kad žaisti bent Europos lygos grupėse reikia kaip minimum (pabrėžiu - kaip MINIMUM) apie 20 mln. eurų (apie Čmpionų lygos grupes iš viso patyliu, + dar ir stadiko net neturim, kur lošt, net jei patektumėm). Tad žiūrėkim realiai, džiaukimės bent tokiom pergalėmis, kurias dovanoja šie metai, seniai taip nebuvo. P.S. Pagarba tokioms komandoms, kaip Žalgiris, Sūduva ar Trakai, kurios bent kažką padaro dėl Lietuvos futbolo.
atsakau kkk
2017-07-20 09:39:50
Cia ivarciu marketas. Rodo jog bus daugiau nei 4 golai. Jei net nesupranti kas cia, kaip gali kazka kalbeti. Normaliose varzybose tokiu kritimu retai pamatysi. Pertraukos mezu paprasti zmogeliukai arbata geria, o rimti dedes organizuoja. Sis kritimas tipiskas statymams didelemis sumomis. Tai analyzuoju ne vieni metai ir is to gyvenu. Numusti Europos lygose kofus sunku, draugiskose ir poros stukiu uztenka iki 0.4. Didesne lyga, sunkiau numust. Tik nesakyk, jog sios varzybos tokios populiarios loseju tarpe buvo ir tiek daug pinigu sumete. Plius ivarciu video pasiletink... uztenka ir tiek. Ivarciai ne meistriski, o grubios gyneju klaidos.
arta
2017-07-20 07:01:28
antras įvartis vartininko klaida absoliuti, trečias gynėjų klaida va ir viskas. pasigaidino
2017-07-19 23:23:07
Ka as ir sakiau, cempionu lyga zalgiriui kaip Lietuvai eurovizija; ) deja bet ne siais metais
2017-07-20 06:05:19
Gal todėl, kad paprasti žmogeliai dažniausiai stato ne rungtynių metu, o per pertrauką? Tokie koeficientų kitimai yra labai normalūs, ypač žiūrint rungtynes ir matant, kaip Žalgiris buvo užspaustas po įmušto įvarčio, matant, kad po bulgarų išlyginamojo įvarčio jų žaidimas įgavo dar didesnį pagreitį ir įgavo pasitikėjimo, statyti už Žalgirį tiesiog nelogiška ir akivaizdu, kad visi statė už varžovų pergalę. Žmonėms statant tik už varžovus, automatiškai koeficientai ir keičiasi bei mažėja varžovų naudai. Sutartuose rungtynėse koeficientas kinta tikra ne taip, kaip čia, jei būtų nuo 0,96 varžovams, iki bent 0,4 nukritęs, tada jau galėtum kažką įtarinėt bei kelt klausimus. Čia su tokia žaidimo eiga, ko tu tikėjais, kad žmonės mes visus savo pinigus už Žalgirį? Gal reikia nustot visur bandyt kažką išknist, ko nėra ir net nepanašu į tai?
tik tu nepasakok pasaku
2017-07-20 09:30:47
Paprasti zmogeliukai stato gyvai, o per pertrauka arbata geria. O ne paprastiems tai geras laiko tarpas sumetyt pinigus kontorose. Lygu skirtumai lemia kofu kritimus. Draugiskose nesunku kelias stukeles uzmetus numusti iki 0.4. Europos turnyruose tai padaryti sunkiau. Jei dalyvauji lazybose, zinai, jog statant atitinkamas sumas, kofai krenta pamazu, todel, pamates jog pakankamai numusei, gali sustot. Kaip siuo atveju, galejo statyti zalgirio agentas ir daugiau, bet issigando didesnio kofu kritimo. As stebiu situos svyravimus jau ne vienus metus, patikek manim, normaliose rungtynes, apart real - barca, tokiu fintu nepasitaiko.
Liurbi tu
2017-07-20 09:37:56
Liurbi tu
2017-07-20 09:38:17
2017-07-19 23:22:27
Kodel taip nemenkai krito kofai uz ivarcius azijos rinkose pertraukos metu??? Normaliom salygom, veiksmas nevyksta, kofai nesikeicia