„Zenit“
Rungtynės prasidės 19:00
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Valencia“

Be staigmenų: „Celtic“ ir „Legia“ sutraiškė savo varžovus VIDEO + nuotraukų galerija ir visos trečiojo atrankos etapo poros

2017.07.20 00:03
Scottas Sinclairas (kair.) | Scanpix nuotr.

Scottas Sinclairas (kair.) | Scanpix nuotr.

Trečiadienio vakarą paaiškėjo visi UEFA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo dalyviai. Be didesnių problemų į kitą etapą žengė kaimynų lenkų Varšuvos „Legia“ klubas ir galingasis Glazgo „Celtic“.

Lenkijos čempionai namuose net 6-0 sutrypė Suomijos čempionus „Mariehamn“ komandos futbolininkus. Dublį rungtynėse pelnė Michalas Szymanski.

„Legia“ pirmąsias rungtynes išvykoje laimėjo rezultatu 3-0, tad serijoje triumfavo bendru rezultatu 9-0.

Tuo metu Škotijos čempionas „Celtic“ namuose rezultatu 4-0 sutriuškino Šiaurės Airijos komandą „Linfield“. Šiame susitikime dublį į savo sąskaitą įsirašė Scottas Sinclairas.

Trenerio Brendano Rodgerso auklėtiniai pirmąsias rungtynes išvykoje laimėjo rezultatu 2-0. Jie į kitą etapą žengė laimėję seriją 6-0.

„Legia“ trečiajame atrankos etape susitiks su praėjusių metų Vilniaus „Žalgirio“ skriaudiku Kazachstano „Astana“ klubu, kuris šią vasarą antrajame atrankos etape bendru rezultatu 2-1 palaužė Jūrmalos „Spartaks“ ekipos iš Latvijos pasipriešinimą. „Celtic“ susitiks su norvegų komanda „Rosenborg“.

Komandos į Čempionų lygos grupių etapą patenka įveikusios visus keturis atrankos etapus. Ekipa, kuri pralaimi trečiajame atrankos etape, kovą tęsia paskutiniame UEFA Europos lygos atrankos etape. O štai klubas, pasiekęs ketvirtąjį Čempionų lygos atrankos etapą, užsitikrina vietą vienoje iš Europos lygos grupių.

Rezultatai:

„Legia“ 6 – 0 „Mariehamn“

(pirmos rungtynės: 3-0, bendras rezultatas: 9-0)

6‘ [1 – 0] Guilherme

37‘ [2 – 0] Kristian Kojola

40‘ [3 – 0] Michal Kucharczyk

54‘ [4 – 0] Michal Kucharczyk (11 m)

80‘ [5 – 0] Sebastian Szymanski

81‘ [6 – 0] Konrad Michalak

„Celtic“ 4 – 0 „Linfield“

(pirmos rungtynės: 2-0, bendras rezultatas: 6-0)

4‘ [1 – 0] Scott Sinclair

46‘ [2 – 0] Tom Rogič

54‘ [3 – 0] Scott Sinclair

90‘ [4 – 0] Stuart Armstrong

„Dudelange“ 0 – 1 APOEL

(pirmos rungtynės: 0-1, bendras rezultatas: 0-2)

40‘ [0 – 1] Igor de Camargo (11 m)

„Rosenborg“ 2 – 1 „Dundalk“ (po pratęsimo)

(pirmos rungtynės: 1-1, bendras rezultatas: 3-2)

12‘ [0 – 1] Brain Gartland

43‘ [1 – 1] Yann de Lanlay

98‘ [2 – 1] Matthias Vilhjalmsson

„Kukesi“ 2 – 1 „Sheriff“

(pirmos rungtynės: 2-1, bendras rezultatas: 2-2)

35‘ [1 – 0] Izair Emini

45‘ [2 – 0] Pero Pejič

56‘ [2 – 1] Cyrille Bayala

77‘ Jeremy de Nooijer („Sheriff“) – raudona kortelė

„Maribor“ 1 – 1 „Zrinjski“

(pirmos rungtynės: 2-1, bendras rezultatas: 3-2)

7‘ [0 – 1] Ognjen Todorovič

27‘ [1 – 1] Mitja Viler

„Salzburg“ 3 – 0 „Hibernans“

(pirmos rungtynės: 3-0, bendras rezultatas: 6-0)

11‘ [1 – 0] Marc Rzatkowski

19‘ [2 – 0] Fredrik Gulbrandsen

84‘ [3 – 0] Amadou Haidara

„Honved“ 2 – 3 „Hapoel Be‘er Sheva“

(pirmos rungtynės: 1-2, bendras rezultatas: 3-5)

11‘ [0 – 1] John Ogu

16‘ [0 – 2] Anthony Nwakaeme

45‘ [1 – 2] Davide Lanzafame (11 m)

73‘ [2 – 2] Botond Barath

84‘ [2 – 3] Anthony Nwakaeme


Trečiojo atrankos etapo poros:

„Astana“ – „Legia Warszawa“

„Maribor“ – FH

„Kobenhavn“ – „Vardar“

„Celtic“ – „Rosenborg“

„Be‘er Sheva“ – „Ludogorets“

„Vitorul“ – APOEL

„Salzburg“ – „Rijeka“

„Qarabag“ – „Sheriff“

„Slavia Praha“ – BATE

„AEK Athens“ – CSKA

„Steaua“ – „Viktoria Plzen“

„Partizan“ – „Olympiacos“

„Dynamo Kyiv“ – „Young Boys“

„Nice“ – „Ajax“

„Club Brugge“ – „Istanbul Basaksehir“

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool