Fotodiena/Dmitrijaus Radlinskio nuotr.

Fotodiena/Dmitrijaus Radlinskio nuotr.

Kauno „Žalgiryje“ - permainų metas. Į klubo generalinio direktoriaus postą grįžo Paulius Motiejūnas, šį darbą dirbęs trejus metus. „Manau, kad Paulius turėtų kažkiek aptvarkyti situaciją. Jis yra ten dirbęs, todėl, tikiu, kad gali kažkiek padėti šioje sunkioje padėtyje“, - lrytas.lt sakė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis.

Legendinis Lietuvos krepšininkas ir „Žalgirio“ žaidėjas tikisi, kad P. Motiejūnas į „Žalgirį“ grąžins ramybę. Šiuo metu klube jos itin trūksta. Žaidėjai trečiadienį paskelbė boikotuosią kitas Eurolygos rungtynes su Berlyno „Alba“ komanda, jei šią savaitę nesulauks bent vieno mėnesio dydžio atlyginimo.

„Ištraukti iš duobės gali tik verslininkai. P.Motiejūnas negali ištraukti. Jis gali tik padėti. Juo tiki žaidėjai, tai jis gali bent kažkokią ramybę grąžinti. Sužiūrėti kokia situacija ten yra.

Kiek iš spaudos žinau, tai kiekvieną dieną vis naujiena. Niekam neaiški tikroji situacija. Manau, jis tą sužiūrės“, - svarstė A.Sabonis.

LKF prezidentas neslėpė prisidėjęs prie P.Motiejūno sprendimo derinti pareigas LKF ir „Žalgiryje“. „Jis turėjo pasitarti, negalėjo atsistoti ir išeiti“, - sakė A.Sabonis.

Į „Žalgirį“ grįžęs P. Motiejūnas LKF vykdomojo direktoriaus pareigų nepaliks. „Žalgirio“ klube jis dirbs po 6 valandas per dieną, penkias dienas per savaitę, o LKF liks dirbti puse etato.

„LKF vasarą yra daug darbų. Manau, kad klube yra daugiau žiemos darbai, o vasarą turime rinktines, projektus, kuriuos esame numatę ir turėsime padaryti“, - pasakojo A.Sabonis.

P.Motiejūnas „Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas ėjo 2008-2011 metais.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų