Oficialu: Vakarų Europos klubus dominusi Irano žvaigždė lieka Rusijoje „Rubin“ iš viso įsigijo net 4 „Rostov“ žaidėjus

2017.07.14 19:55
Sardaras Azmounas  | Organizatorių nuotr.

Sardaras Azmounas | Organizatorių nuotr.

Irano rinktinės žvaigždė Sardaras Azmounas greitu metu Rusijos tikriausiai nepaiks. „Rostove“ klube žaidęs puolėjas keičia klubą, tačiau lieka Rusijoje, nes sugrįžo į Kazanės „Rubin“ gretas.

33 numerį „Rubin“ klube pasirinkęs 22-ejų metų puolėjas pasirašė ilgalaikę, bet neatskleistos tikslios trukmės sutartį.

Į Kazanę pirmą kartą S.Azmounas atvyko 2013 metais. Per dvejus metus jis sužaidė tik 27 lygos mačus ir pelnė 5 įvarčius.

2015/16 metų sezonui jis buvo paskolintas „Rostov“ ekipai, kur per 35 rungtynes įmušė net 12 įvarčių. „Rostov“ tada pilnai įsigijo S.Azmouną ir praėjusiame sezone iranietis sužaidė 27 rungtynes bei pasižymėjo 7 įvarčiais.

Visgi šią vasarą „Rostov“ ekipos žaidėjus graibsto visi klubai, kas netingi ir „Rubin“ taip pat tuo pasinaudojo bei už neatskleistą sumą susigrąžino S.Azmouną.

„Esu labai laimingas, kad sugrįžau į „Rubin“, kur ir pradėjau savo profesionalo karjerą. Būtent čia buvau pastebėtas ir sulaukiau kvietimo į rinktinę. Dabar noriu padėti „Rubin“ klubui kaip tik galėsiu. Esu tikras, kad kartu mes pasieksime tai, ko norime“, – sakė S.Azmounas.

Irano rinktinėje jaunas puolėjas jau yra sužaidęs 26 rungtynes ir įmušęs net 19 įvarčių. Šiuo futbolininku tariamai domėjosi tokie klubai kaip „Liverpool“ ir Glazgo „Celtic“, bet S.Azmounas nusprendė ir toliau savo karjerą tęsti Rusijoje.

Vladimiras Granatas, Fiodoras Kudryashovas ir Soslanas Dzhanayevas | Organizatorių nuotr.

Vladimiras Granatas, Fiodoras Kudryashovas ir Soslanas Dzhanayevas | Organizatorių nuotr.

„Rubin“ taip pat pranešė, kad iš „Rostov“ ekipos įsigijo 30-metį vartininką Soslaną Dzhanayevą, gynėją Vladimirą Granatą (30 m.) ir kairiojo krašto gynėją Fiodorą Kudryashovą (taip pat 30 metų). Vadinasi, per vieną dieną „Rubin“ pranešė net apie keturių „Rostov“ futbolininkų įsigijimą.

Tiesa, „Rubin“ taip pat pranešė, kad pratęsė sutartį su savo kapitonu Olegu Kuzminu. Tikėtina, kad 36-erių metų gynėjo kontraktas buvo pratęstas dar sezonui, kadangi tikslių sutarties detalių „Rostov“ nenurodė.

Olegas Kuzminas | Organizatorių nuotr.

Olegas Kuzminas | Organizatorių nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS