Paulinho | Scanpix nuotr.

Paulinho | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ klubui veikiausiai teks susitaikyti su tuo, jog šiame perėjimų lange jiems nepavyks įsigyti „Guangzhou Evergrande“ klubui atstovaujančio Paulinho po to, kai Kinijos ekipa viešai išreiškė savo poziciją.

Manoma, kad katalonai jau buvo pateikę kelis pasiūlymus už buvusį „Tottenham“ ir „Vilniaus“ saugą, o paskutinysis pasiūlymas siekė 25 mln. eurų. Tačiau nuo 2015 metų futbolininką savo sudėtyje turinčios „Guangzhou“ ekipos vienas vadovų Xu Jiayinas uždaro duris jo pardavimo.

„Mums reikia ne tik įvertinti mūsų korporacijos finansus, bet ir specifinę dabartinio sezono situaciją. Paulinho turi vieną kartą gyvenime pasitaikančią galimybę prisijungti prie „Barcelona“ ir mes tai laikome svarbiu dalyku, tačiau mes neleisime jam palikti komandos vidury sezono“, - teigė „Evergrande Group“ įmonei vadovaujantis X.Jiayinas.

„Klubas dabar pasiekė sezono vidurį ir nėra jokio klausimo, kad mes paleisime tokį svarbų žaidėją. Suprantu Paulinho jausmus, bet, tikiuosi, jog jis supras klubą. Nepaisant to, kad jis sulaukė pasiūlymo iš „Barcelonos“, jis vis dar žaidžia kiekvieną mačą kaip geriausiai sugeba.“

„Raginu kiekvieną žaidėją mokytis iš Paulinho profesionalumo“, – pridėjo jis.

Paulinho sekmadienį atskleidė besiviliantis, jog „Guangzhou“ nestos skersai kelio jo perėjimui į Ispanijos vicečempionų gretas, bet, panašu, kad jo viltys subliuško.