„Lietkabelis“
II kėlinys, 9 min.
43
:
50
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“

Teniso pasaulis šokiruotas: po beveik penkių valandų trilerio R.Nadalis krito prieš Liuksemburgo žaidėją fotogalerija + VIDEO + statistika + kiti rezultatai (1)

2017.07.10 22:37
Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras.

Vienetų varžybų aštuntfinalyje sensacingai savo pasirodymą baigė ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2). Jis po epinės 4 valandų 48 minučių dvikovos 3:6, 4:6, 6:3, 6:4, 13:15 pralaimėjo Liuksemburgo žaidėjui Gillesui Mulleriui (ATP-26). Tai buvo antra G.Mullerio pergalė prieš R.Nadalį per šešias jų dvikovas.

Pirmasis setas prasidėjo apylygiu žaidimu, o pirmąją progą tašku laimėti varžovo padavimų seriją turėjo R.Nadalis. Ispanas jos nerealizavo ir už tai buvo nubaustas. Jau sekantį geimą savo padavimų metu ispanas pralaimėjo ir nebepajėgė panaikinti įgyto deficito.

Antrojo seto scenarijus buvo praktiškai identiškas. R.Nadalis vėl pirmasis galėjo laimėti varžovo padavimų seriją, bet aštuntajame geime švaistė savo progas. Sekančiame geime G.Mulleris sulaukė tokios pačios galimybės, neklydo ir atsidūrė per žingsnį nuo sensacijos.

Ispanui pagaliau pavyko atsitiesti trečiajame sete. Jis ketvirtajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją, o G.Mulleris, paduodant varžovui, nenuveikė nieko ypatingo. Panašiai klostėsi ir ketvirtasis setas. R.Nadalis iššvaistė penkias progas tašku laimėti liuksemburgiečio padavimų seriją, bet šeštuoju mėginimu neklydo ir tai tapo lemtingu lūžiu sete.

Penktasis setas klostėsi apylygiai, kol dešimtajame geime grubiai klydęs R.Nadalis atsiliko 15:40. G.Mulleriui du kartus trūko tik vieno taško iki sensacingos pergalės, bet ispanas atsilaikė. Tryliktajame geime jau ispanas turėjo progą tašku laimėti varžovo padavimų seriją,  bet ir jis savo galimybe nepasinaudojo. Devynioliktame geime R.Nadalis iššvaistė keturias progas tašku laimėto oponento padavimų seriją, o sekančiame geime jau G.Mulleris nerealizavo dviejų galimybių tašku laimėti mačą. Įtampa ispaną palaužė 28-ajame geime. Nuolat savo padavimų metu neturėdavęs kur trauktis R.Nadalis atsiliko 15:40, smūgiavo į užribį ir baigė savo pasirodymą.

Mačo statistika | Organizatorių nuotr.

Mačo statistika | Organizatorių nuotr.

R.Nadalis yra 2008 m. ir 2010 m. Vimbldono čempionas, bet pastaruoju metu jo rezultatai gerokai suprastėjo. Jis nuo 2011 m. Vimbldone nėra peržengęs net aštuntfinalio barjero.

Ketvirtfinalyje G.Mulleris susitiks su kroatu Marinu Čiličiumi (ATP-6), kuris labai lengvai 6:2, 6:2, 6:2 sutriuškino ispaną Roberto Bautistą Agutą (ATP-19).

Septyniskart Vimbldono čempionas šveicaras Rogeris Federeris (ATP-5) be didesnių problemų 6:4, 6:2, 6:4 nugalėjo bulgarą Grigorą Dimitrovą (ATP-11). Kitu šveicaro varžovu bus kanadietis Milošas Raoničius (ATP-7), kuris 4:6, 7:5, 4:6, 7:5, 6:1 įveikė vokietį Alexanderį Zverevą (ATP-12).

Bendrą Vimbldono turnyro prizų fondą sudaro 31,6 mln. svarų sterlingų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų