Fotodiena/Dmitrijaus Radlinskio nuotr.

Fotodiena/Dmitrijaus Radlinskio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ klubas artėja prie susitarimo su Pauliumi Motiejūnu, kuriam praėjusią savaitę buvo pasiūlytas generalinio direktoriaus postas. Kaip praneša „Žalgirio“ atstovai, taškas derybose bus padėtas iki trečiadienio. DELFI žiniomis, praeityje šias pareigas jau ėjęs P.Motiejūnas turėtų grįžti į daugkartinių Lietuvos čempionų klubą.

„Rytoj (trečiadienį – DELFI) iš pat ryto oficialiai paskelbsime apie rezultatus“, – DELFI informavo „Žalgirio“ valdybos narė Angelė Dementavičiūtė.

„Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas P. Motiejūnas ėjo 2008-2011 metais, vėliau perėjo dirbti į Lietuvos krepšinio federaciją (LKF), kur tapo vykdomuoju direktoriumi.

Kalbama, kad sugrįžti į „Žalgirį“ savo bendražygį paakino LKF prezidentas Arvydas Sabonis, susirūpinęs dėl klubą kamuojančios finansinės krizės ir nežinios dėl ateities. Tiesa, neabejojama, kad P. Motiejūnas dirbs „Žalgirio“ generaliniu direktoriumi tik tuo atveju, jei teisiškai bus įtvirtintas viešojoje erdvėje deklaruojamas komandos savininko Vladimiro Romanovo pasitraukimas iš „Žalgirio“ valdymo.

Šiuo metu „Žalgirio“ direktorės pareigas laikinai eina Auksė Zakrienė, šiame poste pakeitusi Arnoldą Masalskį.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų