Marco Verratti | Scanpix nuotr.

Marco Verratti | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ klubo prezidentas Josepas Bartomeu viešai patvirtino, kad siekia įsigyti Paryžiaus „Saint-Germain“ saugą Marco Verratti ir išreiškė nusivylimą dėl paryžiečių nenoro derėtis.

Su Ispanijos vicečempionais italas siejamas jau ilgą laiką, o šią vasarą „Barca“ ėmėsi konkrečių veiksmų, kad įsigytų futbolininką. Visgi PSG nėra nusiteikę deryboms ir kol kas yra užsispyrę neparduoti žaidėjo, kuris pats nori išvykti.

Naujausiame interviu Mundo Deportivo dienraščiui J.Bartomeu sakė: „Mes norime Marco Verratti ir jis nori atvykti čia. Verratti mus domina, o treneriai taip pat mano, kad jis yra pakankamai geras, jog žaistų komandos saugų linijoje. Mes žinome, jog jį žavi atvykimo į „Barca“ galimybė“.

„Tačiau kai paskambini PSG ir pasikalbi su jų prezidentu, jis pasako mums, kad žaidėjas yra neparduodamas ir tai, jog jo kontrakte nėra numatytos išpirkos sumos. Jeigu jis ją turėtų, mes galėtume jį įsigyti. Bet dabar, iki paskutinės perėjimų lango dienos, nežinau ar sugebėsime sėsti prie derybų stalo su jais.“

Tuo tarpu M.Verratti agentas Donato De Campli apkaltino PSG klubą, jog šis laiko futbolininką kaip kaliniu: „Marco Verratti yra emyrato kalinys. El Khelaifi man pasakė, kad jei jis parduos Verratti, tuomet Dohoje jam niekas neatleis“.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų