Borja Valero (kair.) ir Federico Bernardeschi | Scanpix nuotr.

Borja Valero (kair.) ir Federico Bernardeschi | Scanpix nuotr.

Italijos „Fiorentina“ klubo šią vasarą tikriausiai lauks didžiulės permainos. Komandą palikti nori net trys jos lyderiai – puolėjai Nikola Kaliničius, Federico Bernardeschi ir saugas Borja Valero.

Pastarasis netgi teigė, kad klubo veiksmai privertė jį verkti, o tai tik parodo, kad „Fiorentina“ klubo viduje atmosfera nėra pati geriausia. Tiesa, pats „Fiorentina“ klubas neketina leisti B.Valero šmeižti jų ekipos ir ketina savo patyrusį saugą paduoti į teismą.

„Dar su niekuo nepasirašiau sutarties ir taip pasielgiau labiau dėl fanų, o ne dėl klubo. Norėčiau netylėti ir viską papasakoti, bet turiu sutartį su „Fiorentina“ ir negaliu to padaryti. Visada buvau sąžiningas žmogus ir ateis diena, kai galėsiu tai papasakoti. Tada surengsiu atvirą spaudos konferenciją ir paaiškinsiu žmonėms kas iš tikro įvyko“, – mįslingai pasakojo B.Valero.

„Aš vis dar nesu visu 100 % tikras, kad paliksiu „Fiorentina“ ekipą, bet aš privalėsiu tai padaryti, nes nebegaliu to kentėti. Jie privertė mane verkti ir nemiegoti savaitėmis“, – teigė ispanas.

„Fiorentina“ klubas į tai iškart atsakė oficialiu pareiškimu ir grasinimu paduoti savo saugą į teismą: „Fiorentina“ informuoja, kad dėl Borja Valero pokalbio įrašo, kuris išplito spaudoje, klubas ketina kreiptis į teismą ir su tuo tvarkytis teisėtai. Klubas neleis būti šmeižiamas“.

B.Valero jau kurį laiką yra siejamas su Milano „Inter“ ekipa ir labai realu, kad penkerius metus „Fiorentina“ ekipoje praleidęs 32-ejų metų saugas persikels būtent į Milaną.

Nikola Kaliničius | Scanpix nuotr.

Nikola Kaliničius | Scanpix nuotr.

Tuo metu 20 įvarčių praėjusiame sezone už „Fiorentina“ pelnęs ir 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs puolėjas N.Kaliničius taip pat ketina palikti Florenciją ir persikelti į Milaną. Tiesa, 29-erių metų kroatas nori papildyti „Milan“ gretas.

Nors „Fiorentina“ savo puolimo lyderio parduoti nenori, bet N.Kaliničius yra kitos nuomonės ir pats savo mintimis jau yra Milane.

„Ačiū „Fiorentina“ klubui už tuos dvejus metus ir man suteiktą progą. Aš žinau, kad manęs nori „Milan“ ir man tai yra puiki proga. Aš noriu pakilti į dar aukštesnį lygį. Aš laikau, kad mano era „Fiorentina“ klube jau yra baigta. Aš noriu prisijungti prie „Milan“ klubo“, – aiškino N.Kaliničius.

„Fiorentina“ klubas šį puolėją 2015 metų vasarą įsigijo vos už 5,5 mln. eurų iš Ukrainos „Dnipro“ klubo. Per dvejus metus kroatas įmušė net 33 įvarčius, o jo sutartis su klubu galioja dar dvejus metus.

„Fiorentina“ tariamai sutiktų parduoti savo puolėją už 30 milijonų eurų, bet „Milan“ kol kas siūlo tik apie 20 milijonų eurų ir kaina yra pagrindinis dalykas, dėl ko perėjimas dar neįvyko.

„Fiorentina“ direktorius Pantaleo Corvino patvirtino, kad B.Valero nori į „Inter“ ekipą, o pasiūlymas iš „Milan“ klubo už N.Kaliničių buvo atmestas. P.Corvino taip pat atskleidė, kad komandą palikti nori ir krašto puolėjas Federico Bernardeschi, kuris jau paprašė būti parduotas ir šią informaciją jam perdavė žaidėjo agentas Beppe Bozzo.

„Bozzo mums pasakė, kad Bernardeschi neturi jokių intencijų pratęsti sutartį su klubu, nors esame jam pateikę labai svarbų pasiūlymą. Jis nori palikti mus“, – atskleidė P.Corvino.

F.Bernardeschi tariamai yra siejamas su Turino „Juventus“ ekipa, kuri už 23-ejų metų Italijos rinktinėje jau žaidžiantį futbolininką siūlo 40 mln. eurų ir prideda vieną savo žaidėją: Stefano Sturaro arba Tomasą Rinconą.

Tiesa, F.Bernardeschi taip pat tariamai domina Miuncheno „Bayern“, Londono „Chelsea“ ir Milano „Inter“ klubus.

Apie N.Kaliničių „Fiorentina“ direktorius sakė: „Milan“ pateikė pasiūlymą už Kaliničių, bet mes jį atmetėme. Mes nenorime jų klausyti ar sėsti prie derybų stalo. Aš pasakiau jiems galvoti apie kitus žaidėjus, nes Nikola, mano žiniomis, nėra parduodamas“.

„Su visais žaidėjais esame labai atviri ir nuoširdūs ir pasakėme jiems, kas nėra parduodami. Norime žaidėjų, kurie yra motyvuoti ir laimingi. Jau buvau susitikęs su Borja agentu ir esame gavę įvairių pasiūlymų. Man buvo pasakyta, kad Borja nori žaisti „Inter“ klube ir vakar sulaukiau skambučio iš „Nerazzurri“, kurie patvirtino, kad nori Borja“, – apie galimą B.Valero išvykimą taip pat prašneko P.Corvino.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-15 Riteriai 19 : 30 Sūduva
Tre 10-16 Palanga 15 : 00 Sūduva