Linas Kleiza | Fotodiena nuotr.

Linas Kleiza | Fotodiena nuotr.

Atsinaujinusioje Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje kitą sezoną dirbs buvęs Lietuvos rinktinės lyderis Linas Kleiza.

Krepšinis.lt žurnalistams kalbėjęs Darius Gudelis atskleidė, kad L.Kleiza prisidės prie sostinės klubo veiklos ir dirbs komandos administracijoje.

„Naujieji dalininkai pasakė: Rimai – komanda tavo, suteikiama laisvė. Ir galbūt trenerį užgulė pernelyg didelė atsakomybė. Turime kartu padėti susirasti komforto zoną, suprasti, kiek treneris nori tos laisvės pasiimti ir kiek gali jos pakelti. Yra dar vienas žmogus, kuris ateis į pagalbą Rimui ir turėtų tapti tarpine grandimi tarp žaidėjų ir klubo administracijos.

Tai – Linas Kleiza. Su juo buvome ne kartą susitikę – man tikrai paliko įspūdį jo išmanymas, krepšinio intelektas, požiūris į ilgalaikę klubo perspektyvą. Sutampa bendri principiniai dalykai ir liko suderinti tik techninius reikalus. Džiugu ir tai, kad Linas pasiruošęs komandai padėti visuomeniniais pagrindais. O visa kita – detalės. Liepos 13 dieną vyks dalininkų susirinkimas, kuriame ir pasitvirtinsime techninius niuansus“, - krepsinis.lt kalbėjo A.Gudelis.

„Lietuvos ryto“ komanda taip pat susigrąžino asistentą Alberto Blanco. Specialistas dabar vieši JAV, kur stebi NBA vasaros krepšinio lygos rungtynes. 

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų