Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ klubo puolėjas Lionelis Messi gali lengviau atsikvėpti – skelbiama, kad už vengimą mokėti mokesčius futbolininkas atsipirks tik bauda.

Argentiniečiui praeitais metais buvo skirta 21 mėnesių laisvės atėmimo bausmė už tai, kad jis tarp 2007 ir 2009 metų pasisavino valstybei priklausiusius 4,1 mln. eurų už žaidėjo įvaizdžio teises, įskaitant tris nesumokėjimo atvejus. Kartu su L.Messi prieš teismą atsakė jo tėvas Jorge. Taip pat futbolininkui ir tėvui buvo skirtos atitinkamos 2 mln. eurų ir 1,5 mln. eurų baudos.

L.Messi visą laiką neigė, kad buvo įsitraukęs į mokesčių slėpimą ir teigė, kad jo visas dėmesys buvo tik į futbolą. Praeitą mėnesį jo apeliacija buvo atmesta aukščiausiojo teismo, bet jo tėvo bausmės trukmė sumažinta, nes jis sumokėjo kažkiek mokesčių. Visgi L.Messi nesės už grotų po to, kai Ispanijos viešasis prokuroras sutiko pakeisti laisvės atėmimą 255 tūkst. eurų bauda.

„Barcelona“ lyderis nėra vienintelė futbolo žvaigždė, patekęs į teisėsaugos radarus dėl nesumokėtų mokesčių. „Real“ atakų lyderis Cristiano Ronaldo gali būti nubaustas už tai, kad tariamai nuslėpė 15 mln. eurų tarp 2011 ir 2014 metų.

as
2017-06-23 20:35:37
Burbulas padarytas. Faktas kad visi zinojo, kad susimokes bauda ir bus laisvas. Cia tokia baudele tai sudas. O uz mokesciu slepima uzdirbo daugiau nei sita bauda... Absurdas
Atsakyti