Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis teigia, kad jis nesigaili dėl savo sprendimo naudoti senesnio modelio bolido išmetamųjų vamzdžių konstrukciją, nepaisant to, kad pilotas Kinijos GP kvalifikacijoje nepateko į trečiąją kvalifikacijos dalį.

S.Vettelis į dešimtuką kvalifikacijoje nepateko pirmą kartą nuo 2009-ųjų metų Brazilijos GP lenktynių kvalifikacijos. Vokietis teigė esantis patenkintas savo pasirodymu kvalifikacijoje, nes jis paprasčiausiai nebuvo pakankamas greitas.

„Visada lengva sakyti, kad galėjau pasirodyti geriau, tačiau aš bolidu buvau patenkintas vakar ir šiandien nusprendžiau likti su senesnio modelio išmetamaisiais vamzdžiais.“

„Esu patenkintas rato įveikimo laikais kvalifikacijoje. Nepadariau jokių klaidų, tiesiog nebuvau pakankamai greitas.“

„Nenoriu dėl to kaltinti bolido. Tris kartus užfiksavau identišką rato įveikimo laiką, kurio būtų pakakę patekti į trečiąją kvalifikacijos dalį“, - teigė S.Vettelis.

Vokietis pripažino, kad jis yra nusivylęs tuo, kad jam teks startuoti rikiuotės viduryje, tačiau tikisi, kad lenktynėse jam pasitaikys proga pasirodyti geriau.

„Be abejonės aš nesu laimingas. Kaip ir sakiau, rato įveikimo laiku aš esu patenkintas, tačiau jie nebuvo pakankamai geri. Startuosime iš vienuoliktos vietos ir pažiūrėsime, ką galime pasiekti rytoj.“

S.Vettelio komandos draugas Markas Webberis kvalifikacijoje liko septintas, tačiau lenktynes pradės iš šeštosios pozicijos dėl Lewisui Hamiltonui paskirtos baudos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.