Oficialu: „Leicester“ už 17 mln. svarų įsigijo gynėją „Lyon“ ir „Wolfsburg“ klubai taip pat sulaukė gynybos pastiprinimo

2017.06.15 22:30
Harry Maguire | Organizatorių nuotr.

Harry Maguire | Organizatorių nuotr.

„Leicester City“ klubas pranešė apie rimtą sudėties pastiprinimą. „Lapės“ už 12 mln svarų įsigijo „Hull City“ vidurio gynėją Harry Maguire.

Tiesa, ši suma dar gali padidėti iki 17 mln svarų, o pats gynėjas su „Leicester“ sudarė penkerių metų sutartį.

24-erių metų anglas praėjusį sezoną buvo vienas geriausių „Hull City“ žaidėjų, bet net ir tai nepadėjo „Tigrams“ išlikti Anglijos „Premier“ lygoje.

Visgi H.Maguire ir toliau žais aukščiausiame Anglijos divizione, tik jau su „Leicester“ ekipa. Šiuo metu gynėjas yra Austrijoje, kur prisijungė prie savo naujosios ekipos treniruočių stovyklos.

„Akivaizdu, kad esu labai laimingas. Kai tik iš arčiau pamačiau šį klubą, iškart norėjau prie jo prisijungti. Ačiū, kad jau esu čia ir dabar nekantrauju pradėti naują sezoną“, – sakė H.Maguire.

„Manimi domėjosi ne vienas klubas, bet kai sutikau „Leicester“ trenerį, jis mane lengvai įtikino persikelti būtent čia. Jis man parodė klubo tikslus ir ambicijas. Aiškiai matosi, kad klubo struktūra yra sukurti tik kilti į viršų, o nesileisti į apačią. Tai buvo svarbi priežastis, kodėl aš nusprendžiau pasinaudoti šia proga“, – užbaigė gynėjas.

H.Maguire „Hull“ klube žaidė nuo 2014 metų vasaros. Praėjusį sezoną gynėjas sužaidė 36 mačus ir buvo išrinktas geriausiu klubo žaidėju.


Fernando Marcalis | Scanpix nuotr.

Fernando Marcalis | Scanpix nuotr.

Tuo metu „Lyon“ klubas taip pat pranešė apie pirmąjį vasaros pirkinį. Juo tapo gynėjas Fernando Marcalis, kuris į klubą atvyko už 4,5 mln. eurų iš Lisabonos „Benfica“ ekipos.

28-erių metų brazilas su „Lyon“ sudarė ketverių metų sutartį ir dabar turėtų tapti pagrindiniu klubo kairiojo krašto gynėju.

„Benfica“ klubui priklausęs F.Marcalis praėjusį sezoną buvo paskolintas „Ligue 1“ lygos klubui „Guingamp“. Būtent Prancūzijoje brazilui ir pavyko atsiskleisti, nes praėjusį sezoną jis atliko net 7 rezultatyvius perdavimus ir pagal šią statistiką buvo pirmas iš visų lygos gynėjų.

Savo žaidimu įtikinęs F.Marcalis sudomino „Lyon“ klubą ir nuo šiol patyręs gynėjas rungtyniaus Lione.


Williamas (kair.) | Scanpix nuotr.

Williamas (kair.) | Scanpix nuotr.

„Wolfsburg“ klubas taip pat pranešė apie gynybos pastiprinimą. Iš Brazilijos „Internacional“ ekipos į Vokietiją persikėlė dešinio krašto gynėjas Williamas. „Wolfsburg“ neatskleidė už kokią sumą jų gretas papildė 22-ejų metų futbolininkas, bet pranešė, kad jis pasirašė penkerių metų sutartį.

Per savo trumpą karjerą Williamas už Porto Alegrės „Internacional“ spėjo sužaisti daugiau nei 100 mačų. Jis taip pat jau tris kartus gynė Brazilijos rinktinės garbę ir laimėjo aukso medalį praėjusių metų Olimpiadoje.

Williamas gali žaisti ne tik dešinio gynėjo, bet ir dešinio saugo pozicijoje, todėl jo universalumas bus labai naudingas.

„Wolfsburg“ yra labai gerai žinomas klubas Brazilijoje. Čia yra žaidę tokie brazilai kaip Grafite, Josue, Diego ar Naldo. Mano tikslas čia bus kuo greičiau pritapti ir parodyti aikštėje ką sugebu“, – sakė Williamas.