Lietuvos kovotojų elitas C.McGregoro ir F.Mayweatherio bokso dvikovoje lengvą pergalę atiduoda amerikiečiui I.Baryso, H.Lukošiūno, S.Maslobojevo, H.Vikšraičio, E.Stanionio, E.Kavaliausko ir V.Stapulionio prognozės (3)

2017.06.15 19:00
Titas Pacauskas
Sportas.lt
Lietuvos kovotojai | Organizatorių nuotr.

Lietuvos kovotojai | Organizatorių nuotr.

 Trečiadienio naktį oficialiai buvo paskelbta apie vieną daugiausiai uždirbsiančių bokso dvikovų istorijoje tarp UFC žvaigždės 28-erių metų Conoro McGregoro (21-3 MMA, 9-1 UFC, 0-0 boksas) ir 40-ies metų amerikiečio Floydo Mayweatherio (49-0 boksas) dvikovą.

12 raundų kova įvyks rugpjūčio 26-ą dieną Las Vegase esančioje „T-Mobile“ arenoje.

Dar prieš pasiekiant oficialų susitarimą užsienio spaudoje netrūko spekuliacijų ir įvairių kovotojų pasisakymų. Nemaža dalis šią kovą vadina tiesiog „cirku“ ir „pinigų darymu“. Su Sportas.lt savo mintimis apie šią dvikovą sutiko pasidalinti Lietuvos kovotojai - Ignas BarysasHerkus Lukošiūnas, Sergejus Maslobojevas, Henrikas Vikšraitis, Egis Kavaliauskas, Virgilijus Stapulionis ir Eimantas Stanionis.

Ignas Barysas | Organizatorių nuotr.

Ignas Barysas | Organizatorių nuotr.

„Cirkas, ar ne cirkas, tačiau jie yra milijonieriai ir galbūt net būsimi milijardieriai. Tai komercinė kova. Aišku, Conoras McGregoras yra didžiulis talentas, tačiau manau, kad bokso taisyklėmis Floydas Mayweatheris švęs pergalę, nors jo boksas yra visiškai negražus ir neįdomus“, - sakė apie išvykimą į JAV ir kovas MMA svarstantis I.Barysas.

Visgi I.Barysas neatmeta ir galimybės, kad jeigu pasisektų, C.McGregoras galėtų nokautuoti F.Mayweatherį.

„F.Mayweatheris laimės 6 raunde nokautu arba po 12 raundų vieningu teisėjų sprendimu“, - sakė I.Barysas. „Tačiau F.Mayweatheris yra senas, o C.McGregoras - jaunas ir ištroškęs pergalės, todėl gali būti, kad airiui pavyktų pasiųsti į nokautą F.Mayweatherį“.

Virgilijus Stapulionis | Organizatorių nuotr.

Virgilijus Stapulionis | Organizatorių nuotr.

Šia kova domėjosi ir boksininkas V.Stapulionis, kurio nuomone, C.McGregoras neturi jokių šansų švęsti pergalės.

„Kas kartą domiuosi, kokie susitarimai vyksta tarp šių kovotojų. Tas didelis reklamos burbulas, susitarimo tempimas, detalių viešinimas buvo dėl reklamos, o kuo didesnė reklama - didesnius pinigus uždirbs kovotojai. Manau, kad C.McGregoras neturi jokių šansų prieš F.Mayweatherį. Floydas yra boksininkas nuo mažens, o Conoro kovos stilius visiškai kitoks. Ne jam prieš Floydą laimėti“, - savo nuomone dalinosi V.Stapulionis.

V.Stapulionis prognozuoja, kad kovai neprireiks visų 12 raundų.

„Manau, kad kova gali būti sustabdyta anksčiau. Gali būti, kad C.McGregoras atsisakytų kovoti, o galbūt kova gali baigtis ir nokautu“, - sakė V.Stapulionis.

Felixas Minnersas ir Herkus Luk

Felixas Minnersas ir Herkus Luk

„Cunamis Gym“ komandos narys H.Lukošiūnas teigė, kad jam bus daug įdomiau stebėti Genadijaus Golovkino ir Canelo Alvarezo bokso dvikovą, tačiau mažiau apie kovos menus suprantantiems žmonėms tai bus puiki pramoga: „Bus proga žmonėms prisipirkti alaus ir keptos duonos (juokiasi, red. past.)“.

„Aš visada stebėjausi jais abiem. Stebiu tiek boksą, tiek MMA, tačiau jeigu atvirai, niekada nenorėjau, kad jie kovotų tarpusavyje. Taip, tai geras šou žmonėms, kurie nelabai supranta kovas, tačiau kitai daliai žmonių manyčiau tai bus cirkas“, - Sportas.lt kalbėjo Herkus Lukošiūnas. „Asmeniškai man bus nelabai įdomu, nes ir taip aišku, kaip baigsis kova. Žinoma, čia sportas ir visko atsitinka bei gali įvykti stebuklų, tačiau aš labiau laukiu GGG ir C.Alvarezo bokso Dievų dvikovos. MMA prieš boksą bus geras šou, po kurio Floydas senatvėje save iškels dar labiau, o Conoras išvis nebelips į narvą, nes pinigų turės daugiau nei reikia“.

Kaip kalbėjo UFC prezidentas Dana White'as, F.Mayweatheris „ant linijos“ stato kur kas daugiau nei C.McGregoras: jis yra vos per vieną pergalę nuo Rocky Marciano 50-0 rekordo, o jo pralaimėjimas suduotų rimtą smūgį boksui.

„Jie abu rizikuoja savo stiliuose, nes abu juos yra iškėlę į viršų. Būtų neįtikėtina, jeigu Conoras laimėtų, nes toks kaip Floydas niekada nėra pralaimėjęs. McGregorą esame matę pralaimėjusį, todėl manau, kad didžiulė sensacija būtų, jeigu Floydas pralaimėtų. Rizikos visur yra, tačiau ji minimali. Conoras ne boksininkas, o Floydas yra įveikęs daug gerų boksininkų. Nežinau, kas turėtų įvykti, kad Conoras laimėtų. Man gaila McGregoro, kad jis susigadins karjerą, nes jeigu po bokso sugrįš į MMA, tai manau, kad bus nebetoks įdomus žmonėms. Aš žiūrėčiau į jį ne kaip į kovotoją, o kaip į šou žmogų. Visgi manau, kad bet koks atletas aukotų savo karjerą ir eitų kovoti su Floydu, nes pinigai yra nežmoniški. Gyvens apsirūpinęs visą gyvenimą ir nesuks sau galvos“, - mintimis dalinosi H.Lukošiūnas.

Sergejus Maslobojevas | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Kikbokso specialistas S.Maslobojevas mano, kad C.McGregoras neturi net mažiausių galimybių iškovoti pergalės ir žengęs į ringą bei stojęs akis į akį prieš F.Mayweatherį patirs triuškinantį pralaimėjimą.

„Floydas jau buvo baigęs karjerą ir šiam cirkui pasirašė dėl to, kad užsidirbtų milžinišką sumą pinigų už neypatingai sunkią kovą bei beveik be rizikos pralenktų legendinio Rocky Marciano rekordą“, - kalbėjo S.Maslobojevas. „F.Mayweatheris laimės, nes jis dirbs savo įprastą darbą, kuriame jis jaučiasi lyg žuvis vandenyje. McGregoras MMA pratęs „prakišti“ vieną smūgį, tačiau čia jam nesigaus, nes visiškai kita distancija, gynybos veiksmai ir t.t. Bokse visiškai kitoks judėjimas ir pirštinės skirtos ne tik nokautams, tačiau ir puikiai gynybai. Kaip MMA kovotojas, jis nepriekaištingas, taip pat kuria puikų šou, tačiau mano manymu, čia tas pats kaip lyginti ralio ir formulės 1 lenktynes. Abu automobiliai skirti lenktynėms, tačiau pritaikytos skirtingoms trasoms“.

S.Maslobojevas mano, kad F.Mayweatheriui neprireiks visų 12-os raundų ir jis pasiųs C.McGregorą į nokautą.

„C.McGregoro smūgiai stiprūs, tačiau bokse pirštinės skirtos ne tik atakai, o vienas geriausių gynybos specialistų bokse ir yra F.Mayweatheris. Mano manymu, F.Mayweatheris užgesins Conoro ugnelę ir parinkęs tinkamą momentą pasiųs jį pamiegoti“.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis | Organizatorių nuotr.

Profesionalaus bokso aukštumų Jungtinėse Amerikos Valstijose siekiantis E.Stanionis taip pat nemato C.McGregoro kaip laimėtojo ir mano, kad ši kova yra tik dėl pinigų.

„Bokso gerbėjams kova bus neįdomu, tačiau vis tiek tai žiūrės labai daug žmonių, nes tiek F.Mayweatheris, tiek C.Mcgregoras turi savo vardus, atitinkamai bokse ir UFC. Ši kova vyks tik dėl pinigų, o tiems žmonėms, kuriems neaišku kas laimės, parodykite C.McGregoro bokso kovų statistiką (0-0, – red. past)“, - kalbėjo E.Stanionis.

Egis Kavaliauskas | „Twitter“ nuotr.

Egis Kavaliauskas | „Twitter“ nuotr.

Šiuo metu geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas E.Kavaliauskas taip pat mano, kad F.Mayweatheriui tai bus labai lengva kova.

„Manau, tai daugiau cirkas, nes yra daug pasaulio bokso čempionų, kurie verti susikauti su F.Mayweatheriu, o jis pasirinko kovą su UFC žvaigžde C.Mcgregoru. Tačiau tai biznis ir šita kova abiem sportininkams uždirbs labai didelius pinigus. Manau, kad visam pasauliui bus įdomu pamatyti ar C.McGregoras sugebės kažką parodyti prieš vieną iš geriausių visų laikų boksininkų. Mano manymu, Floydui tai bus gana lengva kova. C.McGregoras yra ganėtinai stiprus ir turintis gerą smūgį, todėl manau, kad F.Mayweatheris bus atsargus ir laimės kiekvieną raundą“, - Sportas.lt portalui sakė E.Kavaliauskas.

Henrikas Vikšraitis | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Henrikas Vikšraitis | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

H.Vikšraitis buvo tas, kuris labai palaiko C.McGregorą, tačiau ir jis airio pergalės nemato šioje bokso dvikovoje.

„Domiuosi tuo, kas susiję su kovomis, o šito praleisti būtų neįmanoma. Tikrai stebėsiu ir lauksiu jos įvykstant. Man patinka C.Mcgregoras, patinka jo noras pasiekti viršūnę. Ne visi žino, koks sunkus kovotojo kelias, ką tenka patirti, iškęsti vykstant pasiruošimui. Tuo keliu einu pats ir dar labiau palaikau C.McGregorą. Jis neturėjo nieko, tačiau sugebėjo taip aukštai iškilti, o tai verčia susimąstyti“, - kalbėjo jau penktadienį KOK renginyje Klaipėdoje kovosiantis H.Vikšraitis. „Kad ir kaip palaikyčiau C.McGregorą, žiūrint nešališkai, manau, kad jam šansų laimėti labai mažai. Visų pirma, jo stilius visai kitas ir patirtis skiriasi ženkliai. Laimėti prieš F.Mayweatherį bus labai sunku, galbūt jo vienintelis privalumas yra amžius“.

Kas laimės F.Mayweatherio ir C.McGregoro dvikovą?
  • Floydas Mayweatheris (1113 balsų)
  • Conoras McGregoras (1006 balsai)
  • Man tai yra cirkas, net neverta spėlioti (319 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


bullterjeras
2017-06-26 19:09:10
visi daug maz normaliai pasisake, tik balvonas tarpgalaktines lygos cempionas barysas, kaip visada savam stiliuj :)) ne tau klaune sprest apie Floydo boksa, nes tu is vis neturi supratimo kas tas boksas :)) , tokiam zasinui nebent nezinia is kur simanaicio istrauktus lavonus trankyt :)) p.s. usa mma ? :))) , bent su rusijos kokios top 10tuko paciu paskutiniu kovotoju sukovok normaliai ir nusileisk ant zemes zvaigzde vietinio raugo :)))
Atsakyti
silute
2017-06-15 20:20:44
Airis neruri nei 1 sanso laimeti,,mano nomone jis bus pasiustas i nakauta 3 raunde o gal ie anksceu jeigu sunervos F.Mayweatherį.
Atsakyti
KA
2017-06-15 19:20:55
gerai sako herkus, bus proga nusipirkt duonos ir alaus, cia apie tuos, kurie balsuoja kad mcgregoras laimes :D tik nieko nesuprantantys ir dėl šou žiūrintis kovos menus gali taip galvot
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

12-18 Dzūkija 19:00 Pieno žvaigždės
12-23 Pieno žvaigždės 16:30 Neptūnas
12-23 Nevėžis 17:00 Juventus
12-23 Žalgiris 17:15 Dzūkija
12-23 Lietkabelis 17:15 Lietuvos rytas

Eurolyga

12-19 Fenerbahce 19:45 Crvena Zvezda
12-19 Žalgiris 20:00 Brose
12-19 Panathinaikos 21:15 Maccabi
12-19 Real 21:45 Valencia Basket
12-20 Khimki 19:00 Anadolu Efes
12-20 Olympiacos 21:00 CSKA
12-20 AX Armani 21:45 Baskonia
12-20 Barcelona Lassa 22:00 Unicaja
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 12-18 Everton 22 : 00 Swansea City
Pen 12-22 Arsenal 21 : 45 Liverpool

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141