Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

 Iki 2015-ų metų gruodžio mėnesio 30-metis brazilas Jose Aldo buvo iškovojęs net 25 pergales ir patyręs vos vieną pralaimėjimą. Jis beveik dešimtmetį buvo nenugalėtas, tačiau tada stojo prieš airį Conorą McGregorą ir patyrė vieną apmaudžiausių pralaimėjimų visoje UFC istorijoje. J.Aldo per 13 sekundžių patyrė nokautą ir C.McGregoras išstūmė Karalių iš sosto.

C.McGregoras po šios kovos perėjo į lengvo svorio kategoriją ir niekada negynė puslengvio svorio čempiono diržo, o J.Aldo negavo galimybės į revanšą.

Brazilas ir jo komanda turėjo planą, kaip prisivilioti C.McGregorą, nors šis ir yra sakęs, kad daugiau su J.Aldo nenorėtų kovoti, tačiau airio noras bokso ringe susikauti su amerikiečiu Floydu Mayweatheriu sumaišė kortas.

J.Aldo 2016-ais metais įveikė Frankie Edgarą ir vėl buvo pripažintas čempionu, o prieš savaitę kovėsi su laikinuoju čempionu Maxu Holloway. Nuostabioje kovoje J.Aldo pirmavo, tačiau M.Holloway smūgiu kruša „uždaužė“ J.Aldo ir tapo vieninteliu ir neginčijamu puslengvio svorio kategorijos čempionu.

Ką antrasis čempiono titulo praradimas ir 1 pergalė per 3 dvikovas nuo 2015-ų metų pabaigos reiškia legendiniam J.Aldo? Yra manančių, kad tai J.Aldo šlovės pabaiga, tačiau pažiūrėkime į tai iš kitos pusės: gal tai geriausias dalykas, kuris tik galėjo nutikti šiam kovotojui?

Taip, buvo sunku žiūrėti į J.Aldo, kuris vos tramdė ašaras palikdamas narvą, tačiau dabar J.Aldo turi galimybę sugrįžti lyg šviesos blyksnis ir paversti savo klaidas kovoje su M.Holloway į didžiulę galimybę.

Susipažinkite su naujuoju J.Aldo: lengvo svorio kategorijos kovotoju.

Daugelį metų buvo kalbama, kad J.Aldo yra per didelis puslengvio svorio kategorijoje. Tie tingūs ir lėti pasirodymai, jau ilgą laiką trunkančios pergalės tik po keturių ar penkių raundų kovos bei sunkus svorio metimas atkreipdavo didesnį dėmesį nei jo įgūdžiai. Žinoma, niekas niekada nesuabejojo, kad J.Aldo yra geras kovotojas, tačiau visi matė - brutalus svorio metimas nedaro jo geresniu.

Taigi, kodėl tamsiausiu savo metu, be akivaizdžios teisės į revanšą prieš M.Holloway bei jokių realių galimybių puslengvio svorio kategorijoje, nepasukti į lengvą svorį?

Jis gali pradėti visiškai naują erą bei tapti jau antros svorio kategorijos čempionu. Jis galėtų vėl nustatyti savo taikiklį į C.McGregorą ir siekti taip norimo revanšo.

Jis gali sugrįžti didesnis, gali vėl tapti alkanu, medžioti varžovus ir pribaigti juos taip anksti, kaip tai darė jaunas.

Žmonės tai labai mylėtų.

Sirgaliai mato, kad J.Aldo galėtų pasiūlyti daug daugiau, nei tai demonstruoja dabar. Jis gali tai suteikti lengvo svorio kategorijoje: gauti dideles kovas už didelius pinigus bei susirinkti dar daugiau apdovanojimų.

Jis gali iš naujo atkurti save ir vėl būti „GOAT“ („Greatest of all time“), kuris buvo jaunystėje.

Žmogui, kuris prarado viską ir artimiausiu metu neturi galimybės tai susigrąžintu, ši idėja skamba gana gerai.

„Pralaimėjimas yra dalis žaidimo. Tas pralaimėjimas iš jo legendos nieko neatėmė. Tai žmogus, kuris paskutinėmis dienomis pasirodydavo sporto salėje nieko nevalgęs, nes jis jautėsi velniškai prastai. Žmogus, kuris pastatė puslengvio svorio divizioną ir tapo Karaliumi. Šis žmogus rasdavo motyvacijos toliau saugoti tai, ką jau turėjo. Jis gynė savo sostą. Dešimtmetį. Dėl garbės. Dėl savo komandos. Dėl savo tautiečių. Pažiūrėkite ką pasiekė žmogus, kuris nebuvo startinėje pozicijoje šiame pasaulyje. Brazilijai reikia švęsti dėl šio žmogaus. Jis yra „GOAT“, o jo istorija visada įkvėps mane ir visus žmones Havajuose“, - apie J.Aldo rašė pergalę prieš jį iškovojęs M.Holloway.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų