Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

  Po beveik dviejų metų pertraukos stipriausia pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacija UFC sugrįžo į Rio de Žaneirą (Brazilija). Šio miesto „Jeunesse“ arenoje įvyko „UFC 212“ turnyras, kurio pagrindinėje kovoje dėl UFC puslengvio svorio kategorijos titulo amerikietis Maxas Holloway techniniu nokautu trečiame raunde įveikė MMA legendą brazilą Jose Aldo ir užsijuosė čempiono diržą.

Tai buvo jau antrasis J.Aldo pralaimėjimas per tris pastarąsias dvikovas. Jis UFC puslengvio svorio kategorijos čempiono titulą prarado 2015-ų metų gruodžio mėnesį, kai per 13 sekundžių pralaimėjo airiui Conorui McGregorui. Vėliau C.McGregoras perėjo į lengvo svorio kategoriją ir niekada negynė puslengvio svorio čempiono diržo, todėl UFC suorganizavo J.Aldo ir Frankie Edgaro kovą, kurioje pergalę iškovojęs brazilas ir vėl buvo paskirtas čempionu.

Šį kartą J.Aldo pralaimėjo savo tėvynėje, Rio De Žaneire. Po kovos brazilas buvo susikrimtęs, tačiau sulaukė savo tautiečio Andersono Silvos jausmingos žinutės, kurioje nebuvo pagailėta gražių žodžių J.Aldo.

„Mano brolis. Tu esi žymiai didesnis nei bet kokia kova, tavo istorija suteikia mums garanciją, kad tu esi puikus herojus, nuostabus čempionas. Aš visada būsiu tavo sirgalius, brolis. Mes visi buvome už tave ir tavo pergalę, tačiau nesmerk savęs ir neleisk, kad kas tai darytų kitkas. Tu esi fantastiškas ir tai ką darai, darai su meile bei širdimi. Nepamiršk, kas tu esi ir kaip pakeitei šį sportą. Tu pakeitei daugelio žmonių gyvenimą, esi pergalių priežastis ir pavyzdys. Visada išlaikyk savo galvą aukštyn, Dievas visada viską kontroliuoja. Tu esi puikus čempionas, niekas negali atimti šios istorijos iš tavęs, niekas. Tu esi milžinas. Nepamiršk broli, Dievas laimina tave, tu visada būsi karys“, - rašė A.Silva.

42-ejų metų A.Silva per karjerą yra iškovojęs 34 pergales ir patyręs 8 pralaimėjimus. Paskutinėje savo kovoje 2017 m. vasario mėnesį jis nutraukė keturių iš eilės nesėkmių seriją ir teisėjų sprendimu įveikė Dereką Brunsoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų