Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

  Po beveik dviejų metų pertraukos stipriausia pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacija UFC sugrįžo į Rio de Žaneirą (Brazilija). Šio miesto „Jeunesse“ arenoje įvyko „UFC 212“ turnyras, kurio pagrindinėje kovoje dėl UFC puslengvio svorio kategorijos titulo amerikietis Maxas Holloway techniniu nokautu trečiame raunde įveikė MMA legendą brazilą Jose Aldo ir užsijuosė čempiono diržą.

Po turnyro vykusioje spaudos konferencijoje naujai iškeptas UFC čempionas M.Holloway (13-3 MMA, 14-3 UFC) iškarto įvardino būsimus galimus jo varžovus.

„Aš ir Frankie Edgaras skamba nuostabiai“, - sakė M.Holloway. „Visi nuolatos sako, kad aš nesikaunu su žmonėmis, tą patį sakė ir J.Aldo. Frankie yra buvęs čempionas. Po savo diržu aš jau turiu du buvusius čempionus, todėl būtų nuostabu pridėti dar vieną“.

Idėja J.Aldo suteikti galimybę revanšuotis taip pat gali būti svarstyta.

„Aš turiu turėti susitikimą“, - sakė M.Holloway. „Jeigu jie nori tai daryti, darykime tai Havajuose. Žinau gerą vietą, stadioną. Tai būtų puiku. Oras šiltesnis nei čia, vanduo ne toks šaltas“.

Po pergalingos kovos iš narvo ėjęs M.Holloway į kamerą perdavė žinutę UFC prezidentui Dana White'ui: „Dana, aš noriu man priklausančio susitikimo! Sumokėk vyrui! Sumokėk mano pinigus! Tu sakei, kad esi didelių kovų medžiotojas. Pasakyk man, kas yra didelė kova. Aš ką tik tau tai parodžiau!“, - sakė M.Holloway.

Visgi spaudos konferencijoje M.Holloway teigė, kad nenori „pinigų kovų“ (angl. money fights“), tačiau nori uždirbti tiek, kiek yra vertas.

„Aš nenoriu pinigų kovų. Mes prieš tai turėjome susitikimą su D.White'u. Jis sakė, kad tai yra dideliu kovų medžioklė. Kuo didesnę kovą tu atneši ant stalo, tuo didesnį čekį gauni. Manau, kad J.Aldo yra didžiulė gorila, todėl dabar noriu savo čekio“, - kalbėjo M.Holloway. „Aš tiesiog noriu gauti užmokestį, noriu ginti savo sostą ir ketinu čia būti ilgą laiką“.

Pastaruoju metu pusvidutinio svorio kategorijoje buvo tikra sumaištis. J.Aldo UFC puslengvio svorio kategorijos čempiono titulą prarado 2015-ų metų gruodžio mėnesį, kai per 13 sekundžių pralaimėjo airiui Conorui McGregorui. Vėliau C.McGregoras perėjo į lengvo svorio kategoriją ir niekada šio titulo, todėl UFC suorganizavo J.Aldo ir Frankie Edgaro kovą, kurioje pergalę iškovojęs brazilas ir vėl buvo paskirtas čempionu.

M.Holloway savo šanso laukė ilgą laiką, todėl neketina sekti C.McGregoro pėdomis ir planuoja ginti savo titulą. Kaip sakė pats M.Holloway: „Tai „Blessed“ era“.

„Tas vyrukas čempionu buvo 2015-ais metais. Dabar yra 2017-ieji. Jis buvo čempionas, dabar aš čempionas. Jeigu jis nori nusileisti žemyn, gali ateiti čia ir bandyti atimti čempiono diržą. Tačiau jeigu ne, yra kaip yra. Jis yra kitoks vyrukas. Jis yra vyrukas, kuris nuolatos žiūri per tvorą. Jis visada ieško naujų geresnių dalykų. Jis niekada nekontroliavo pusvidutinio svorio kategorijos čempiono sosto“, - kalbėjo M.Holloway.

„Aš esu kaip Demetriousas Johnsonas. Jis visada randa motyvacijos apginti savo titulą. Kad tą padaryti, reikia būti ypatingu žmogumi, koks aš ir esu. Aš noriu ginti savo sostą ir parodyti, kad esu čempionas. Ateikite ir pamėginkite užimti mano karalystę - nuimsiu jums galvą“, - sakė M.Holloway.

Naujasis čempionas neketina „elgetauti“ ir sutiks su tuo, ką į jo varžovus paskirs UFC.

„C.McGregoras renkasi su kuo kovoti. Kodėl aš turėčiau elgetauti, kad jis pasirinktų mane? Dink iš čia! Jis gali dabar elgetauti, kad kovotų su manimi. Aš neketinu prašyti ko nors, kad jie stotų į kovą su manimi. Jeigu jis nori, gali ateiti ir pamatyti mane čia“, - sakė M.Holloway.

M.Holloway tai buvo vienuoliktoji pergalė iš eilės. Amerikietis per karjerą yra iškovojęs 18 pergalių ir patyręs vos tris pralaimėjimus. 2012-ais metais M.Holloway nusileido Dustinui Poirieriui, o 2013-ais - Dennisui Bermudezui ir Conorui McGregorui. M.Holloway laikinąjį čempiono titulą buvo iškovojęs praėjusių metų gruodį, kai įveikė Anthony Pettisą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų