Real Madrid
0
Olympiacos
0

Pirmose Nešvilio istorijoje Stenlio taurės finalo rungtynėse „Predators“ varžovus priėmė nesvetingai: negyva žuvimi ir sutriuškinimu VIDEO + fotogalerija

2017.06.04 08:25
„Predators“ - „Penguins“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Du pralaimėjimus iš eilės Stenlio taurės finale patyrusi Nešvilio „Predators“ ekipa sugrįžo į namų areną ir iškovojo įspūdingą pergalę.

„Predators“ trečiose finalo rungtynėse namuose 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) sutriuškino Pitsburgo „Penguins“ ledo ritulininkus bei serijos iki keturių pergalių rezultatą sušvelnino iki 1-2.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo „Predators“ ekipai. Iano Cole iš toli smūgiuotą ritulį atrėmė šeimininkų vartininkas, tačiau ritulys nusileido prie pat Jake'o Guentzelo (2:46) lazdos ir šis pasiuntė ritulį į vartus (1:0).

Viskas pasikeitė antrojo kėlinio pradžioje, kai „Predators“ pelnė du įvarčius iš eilės. Iš pradžių Romanas Josi (25:51) išnaudojo kiekybinę persvarą ir stipriu smūgiu iš vidutinio nuotolio išlygino rezultatą, o po mažiau nei minutės Frederickas Gaudreau (26:33) sulaukė idealaus komandos draugo perdavimo, atsidūrė vienas prieš gynėją bei vartininką bei puikiu smūgiu pirmą kartą išvedė „Predators“ į priekį - 2:1.

Sirgalius iš savo vietų „Predators“ dar kartą pakėlė pačioje antrojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti šiek tiek mažiau nei 23 sekundes, Jamesas Nealas atliko smūgį iš vartų šono, o ritulys pataikė į vartininką bei įskriejo į vartus - 3:1.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Penguins“ žaidėjai suklydo aikštės viduryje, o ritulį perėmęs Craigas Smithas (44:54) neklydo bei atsidūręs vienas prieš vartininką įmušė ketvirtą šeimininkų įvartį - 4:1.

„Penguins“ viltis pakovoti dėl pergalės „Predators“ visiškai sužlugdė likus žaisti 6 min. 50 sek., kai Mattiasas Ekholmas (53:10) išnaudojo kiekybinę persvarą ir smūgiu iš vidutinio nuotolio pataikė į viršutinį kairį vartų kampą bei padidino persvarą iki keturių - 5:1.

„Predators“ vartininkas Pekka Rinne'as atrėmė 27 iš 28 varžovų smūgių, tuo tarpu „Penguins“ vartų sargas Mattas Murray'us - 28 iš 33.

„Predators“ gerbėjai važovus pasitiko į aikštę įmesdami negyvą žuvį - šamą. Per apšilimą „Penguins“ vartininkas Marcas-Andre Fleury žuvį ant lazdos nunešė iki atsarginių žaidėjų suolelio.

„Bridgestone“ arenos darbuotojai prieš trečiąsias serijos rungtynes tikėjosi ant ledo išvysti bent 20 šamų.

Vietinė žuvies kompanija dar prieš rungtynes teigė, kad kiekvienam sirgaliui, parodžiusiam bilietą į trečias ar ketvirtas Stenlio taurės finalo rungtynes, dovanos nemokamai vieną šamą.

Žuvų mėtymo tradiciją „Predators“ sirgaliai 2003-iais metais perėmė iš Detroito „Red Wings“ fanų, kurie mėtydavo aštunokjus.