Edersonas Moraesas | Scanpix nuotr.

Edersonas Moraesas | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ klubas atliko antrą milžinišką pirkinį per pastarąją savaitę – šiandien oficialiai paskelbta, kad Lisabonos „Benfica“ vartininkas Edersonas Moraesas keliasi į „Etihad“ stadioną už 40 mln. eurų.

Gandai, kad futbolininkas taps „miestiečių“ nariu spaudoje sklandė jau kurį laiką, todėl buvo tik laiko klausimas, kada apie tai bus paskelbta oficialiai. Ketvirtadienį šią informaciją patvirtino Portugalijos komanda, kuri paviešino transfero sumą, patvirtinančią, jog žaidėjas tapo brangiausiu vartininku istorijoje.

Vartininko pozicija buvo viena didžiausių Pepo Guardiolos pirmajame sezone „Man City“ klube. Nors komanda už 13,75 mln. varų įsigijo Claudio Bravo, buvęs „Barcelona“ vartų sargas nesugebėjo sužavėti savo žaidimu, tad dažnai vietą tarp virpstų užėmė Willy Caballero.

Edersonas tapo antruoju „City“ vasaros pirkiniu po to, kai klubas paklojo 50 mln. eurų už vieną „Monaco“ komandos lyderių Bernardo Silvą. Trečią vietą praeitą sezoną „Premier“ lygoje užėmusi komanda taip pat atsisakė W.Caballero, Gaelio Clichy, Jesuso Navaso, Bacary Sagna ir Eneso Unalio paslaugų.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų