Thomasas Tuchelis | Scanpix nuotr.

Thomasas Tuchelis | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ klubas bus priverstas ieškotis naujo trenerio. Po šiandien vykusio trumpo susirinkimo su valdyba, paaiškėjo, kad Thomasas Tuchelis palieka ekipą.

43 metų specialistas pastarąjį mėnesį buvo įsivėlęs į nesibaigiančius pykčius su komandos vadovais. Manoma, kad strategas liko nepatenkintas dar praeitų metų sprendimais parduoti didžiausias komandos žvaigždes, kurie būtų galėję padėti treneriui pasiekti tikslą – konkurencingai kovoti dėl titulo. Tai paskatino tolimesnius nesutarimus, o šiandien buvo nuspręsta nutraukti kontraktą vos 20 minučių trūkusiame susirinkime.

Žinios apie T.Tuchelio atleidimą atėjo vos kelios dienos po to, kai jis su „juodai geltonais“ triumfavo Vokietijos taurės turnyre po penkių metų pertraukos. „Bundesliga“ čempionate šiais metais komanda liko trečioje vietoje, bet užsitikrino kelialapį į Čempionų lygos grupių etapą.

T.Tuchelis palieka „Borussia“, kaip sėkmingiausias treneris BVB istorijoje – per rungtynes jis vidutiniškai iškovojo 2.09 taško. Klubas, pasak Bild dienraščio, turėtų jam sumokėti 2,9 mln. eurų išeitinę kompensaciją.

„Aš esu dėkingas už du nuostabius ir turiningus metus. Gaila, kad negaliu toliau to tęsti. Ačiū fanams, komandai, štabui ir visiems, kas mane palaikė. Linkiu visko, kas geriausia BVB klubui“, – rašė „Twitter“ paskyroje buvęs „Mainz“ treneris.


Darius
2017-05-30 15:32:12
Watzkei
matyt klimaksas
Atsakyti
Fc arsenal
2017-05-30 14:20:32
Taves laukiam isskestom rankom !
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141