Bibiana Steinhaus | Scanpix nuotr.

Bibiana Steinhaus | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato kai kurios rungtynės kitą sezoną gali sulaukti daugiau dėmesio nei įprastai.

Taip bus dėl to, kadangi nuo ateinančio sezono stipriausiame Vokietijos divizione teisėjaus ir moteris – Bibiana Steinhaus.

B.Steinhaus taps pirma moterimi, kuri teisėjaus Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse, po to kai Vokietijos Futbolo Federacija (DFB) į 2017/18 metų sezono teisėjų sąrašą įtraukė B.Steinhaus pavardę.

38-erių metų policijos pareigūnė nuo 2011 metų teisėjauja „Bundesliga 2“ čempionate. Ji taip pat teisėjavo 2012 metų Londono Olimpinio futbolo turnyro finale tarp Japonijos ir JAV moterų rinktinių.

Po šešerių metų darbo antrajame Vokietijos divizione, B.Steinhaus buvo paaukštinta pareigose ir nuo šiol ją išvysime elitinėje Vokietijos lygoje.

„Kai Lutzas Michaelis Frohlichas (Vokietijos teisėjų vadovas) mane apie tai informavo, aš netekau žado. Aš jaučiau džiaugsmą, laimę, palengvėjimą, susidomėjimą – tiesiog visą emocijų karuselę“, – kalbėjo B.Steinhaus.

„Visada svajojau tapti „Bundesliga“ teisėja. Tai, kad svajonė išsipildys, mane labai džiugina. Iš kitos pusės, tai yra manau sunkaus darbo patvirtinimas ir puiki motyvacija toliau sunkiai dirbti“, – užbaigė istoriją perrašanti teisėja.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

12-23 Pieno žvaigždės 16:30 Neptūnas
12-23 Nevėžis 17:00 Juventus
12-23 Žalgiris 17:15 Dzūkija
12-23 Lietkabelis 17:15 Lietuvos rytas
12-27 Neptūnas 18:45 Vytautas

Eurolyga

12-19 Fenerbahce 19:45 Crvena Zvezda
12-19 Žalgiris 20:00 Brose
12-19 Panathinaikos 21:15 Maccabi
12-19 Real 21:45 Valencia Basket
12-20 Khimki 19:00 Anadolu Efes
12-20 Olympiacos 21:00 CSKA
12-20 AX Armani 21:45 Baskonia
12-20 Barcelona Lassa 22:00 Unicaja
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-22 Arsenal 21 : 45 Liverpool
Šeš 12-23 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-23 Stoke City 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 12-23 Swansea City 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-23 West Ham United 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-23 Southampton 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 12-23 Manchester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-23 Brighton & Hov… 17 : 00 Watford
Šeš 12-23 Burnley 19 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 12-23 Leicester City 21 : 45 Manchester United

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141