Kanupolas | regata.lt nuotr.

Kanupolas | regata.lt nuotr.

Savaitgalį Lietuvos sostinėje vyko atvirasis Vilniaus kanupolo čempionatas, kuriame dalyvavo 10 komandų iš keturių valstybių.

Pirmąsias tris vietas užėmė svečiai iš užsienio. Čempionu tapo „Kaniov“ (Lenkija) klubas, kuris pusfinalyje 6:3 nugalėjo „Kayaker“ (Rusija) ekipą, o finale 6:2 įrodė pranašumą prieš „Forsaž“ (Rusija) žaidėjus.

Trečioji vieta atiteko „Kayaker“ ekipai, kuri mažajame finale 5:3 nugalėjo geriausiai iš Lietuvos komandų pasirodžiusį „Regesos“ klubą. Pusfinalyje „Regesa“ 2:7 pralaimėjo „Forsaž“ kanupolininkams.

Kitų sužaistų susitikimų rezultatai:

Dėl 5 vietos

ASRC (Lietuva) – „Srautas“ (Lietuva) 7:4

Dėl 7 vietos

„Moscow“ (Rusija) – STRIKE (Rusija) 1:6

Dėl 9 vietos

„Sėkmės“ (Lietuva) – „Mayak“ (Ukraina) 9:2

Pirmo etapo rezultatai:

A grupė

„Sėkmės“ – ASRC 4:6

„Moscow“ – „Sėkmės“ 7:5

„Forsaž“ – „Kaniow“ 8:4

ASRC – „Moscow“ 5:3

„Forsaž“ – „Sėkmės“ 12:3

„Moscow“ – „Forsaž“ 3:7

„Sėkmės“ – „Kaniow“ 5:0

ASRC – „Forsaž“ 1:10

„Kaniow“ – ASRC 4:3

„Moscow“ – „Kaniow“ 2:7

B grupė

„Kayaker“ – STRIKE 4:0

STRIKE – „Mayak“ 11:1

„Mayak“ – „Regesa“ 2:9

„Regesa“ – „Srautas“ 6:3

„Kayaker“ – „Mayak“ 6:0

STRIKE – „Regesa“ 2:7

„Mayak“ – „Srautas“ 0:11

„Srautas“ – „Kayaker“ 3:4

„Kayaker“ – „Regesa“ 8:6

STRIKE – „Srautas“ 1:7

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

01-20 Juventus 17:00 Nevėžis
01-20 Lietuvos rytas 17:15 Lietkabelis
01-21 Vytautas 17:00 Pieno žvaigždės
01-21 Neptūnas 17:15 Žalgiris

Eurolyga

01-18 Khimki 19:00 Olympiacos
01-18 Žalgiris 20:00 Valencia Basket
01-18 Maccabi 21:05 Crvena Zvezda
01-18 Barcelona Lassa 22:00 Brose
01-19 Anadolu Efes 19:30 Fenerbahce
01-19 Panathinaikos 21:15 CSKA
01-19 Baskonia 21:30 AX Armani
01-19 Unicaja 21:45 Real
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-20 Brighton & Hov… 14 : 30 Chelsea
Šeš 01-20 Stoke City 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 01-20 West Ham United 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 01-20 Leicester City 17 : 00 Watford
Šeš 01-20 Everton 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 01-20 Burnley 17 : 00 Manchester United
Šeš 01-20 Arsenal 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-20 Manchester City 19 : 30 Newcastle United
Sek 01-21 Southampton 18 : 00 Tottenham Hotspur

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141