Prancūzija - Baltarusija rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Prancūzija - Baltarusija rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Pirmuosius taškus čempionate iškovojo Baltarusijos rinktinė, kuri B grupės rungtynėse po baudinių serijos 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1) pralaimėjo Prancūzijos ledo ritulininkams.

Prancūzai po Sacha Treille'o (12:29) ir Damieno Fleury (20:54) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau dar antrame kėlinyje Aleksandras Pavlovičius (26:40) ir Jegoras Šarangovičius (37:47) įmušė po įvartį ir rezultatas tapo lygus 2:2.

Trečiame kėlinyje jau Baltarusijos ekipa išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė Aleksandras Kulakovas (41:20).

Visgi persvaros išlaikyti nepavyko - Pierre'as-Edouardas Bellemare'as pakėlė ant kojų beveik 7 tūkst. sirgalių ir išlygino rezultatą 3:3.

Pratęsimo metu įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje sėkmė lydėjo prancūzus. Nors pirmieji du Prancūzijos rinktinės žaidėjų smūgiai buvo nesėkmingi, tačiau trečiuoju ir ketvirtuoju bandymais pasižymėjo Stephane'as da Costa, o baltaruso Michailo Stefanovičiaus įmušto baudinio pirmuoju mėginimu neužteko ir Prancūzijos ekipa šventė pergalę.

Baltarusijos ekipa atliko daugiau smūgių į vartus (27 prieš 9) bei surinko mažiau baudos minučių (10 prieš 12).

Baltarusija (1 tšk.) B grupėje užima septintą vietą ir šeštadienį dėl išlikimo kovos su taip pat vos vieną tašką turinčiais slovėnais, tuo tarpu Prancūzija (7 tšk.) žengia šeštoje pozicijoje, o sekmadienį jų laukia Čekijos rinktinės iššūkis.

 

Vieta Komanda GP W OTW OTL L GF:GA PTS
A grupė
1 Rusija 4 3 1 0 0 21:05 11
2 Švedija 5 3 0 1 1 21:09 10
3 JAV 4 3 0 0 1 15:07 9
4 Latvija 4 3 0 0 1 08:04 9
5 Vokietija 5 1 1 1 2 12:19 6
6 Danija 5 0 2 0 3 09:18 4
7 Slovakija 4 0 1 2 1 09:12 4
8 Italija 5 0 0 1 4 05:26 1
B grupė
1 Kanada 4 4 0 0 0 20:05 12
2 Čekija 5 2 2 0 1 17:09 10
3 Šveicarija 4 2 1 1 0 14:08 9
4 Norvegija 4 2 0 1 1 08:07 7
5 Suomija 4 2 0 1 1 12:13 7
6 Prancūzija 5 1 2 0 2 17:13 7
7 Baltarusija 5 0 0 1 4 06:22 1
8 Slovėnija 5 0 0 1 4 10:27 1

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva