Paskelbtas naujasis E.Kavaliausko varžovas VIDEO

2017.05.12 18:27
Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Geriausias šių laikų profesionalus Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas nedarys ilgos pertraukos tarp kovų. Balandžio 8-ą dieną meksikietį Ramsesą Agatoną nokautavęs lietuvis į ringą ruošiasi sugrįžti jau gegužės 26-ą dieną Čikagoje (JAV).

Sportas.lt portalui E.Kavaliauskas atskleidė, kad jo varžovu Čikagoje bus patyręs 36-erių metų meksikietis Gilberto Sanchezas Leonas. Šiai kovai pusvidutinio svorio kategorijoje numatyti 8 raundai.

G.S.Leonas per karjerą išbandė įvairias svorio kategorijas. Didžiąją karjeros dalį jis kovojo puslengvio svorio kategorijoje, bet paskutinė jo kova 2016 m. liepą vyko kur kas aukštesnėje – vidutinio svorio – kategorijoje. Beje, tuomet G.S.Leonas jau ketvirtajame raunde techniniu nokautu nugalėjo tautietį Victorą Alfonso Leoną.

Meksikietis per karjerą turėjo galimybių kovoti dėl titulų, bet svarbiausias kovas vis pralaimėdavo. 2008 m. jis pralaimėjo kovą dėl IBA puslengvio svorio kategorijos čempiono diržo, 2010 m. nusileido kovoje dėl WBO Šiaurės Amerikos puslengvio svorio kategorijos čempiono diržo, o 2011 m. pralaimėjo ir kovą dėl Šiaurės Amerikos bokso federacijos puslengvio svorio kategorijos titulo.

Per karjerą G.S.Leonas iškovojo 35 pergales (14 nokautais), 2 kovas baigė lygiosiomis ir patyrė 14 pralaimėjimų (3 nokautais). Jam ringe teko susitikti su tokiais kovotojais kaip Diego Magdaleno, Roberto Marroquinas ir Eloy'us Perezas, kurie visi dalyvavo kovose dėl prestižinių organizacijų pasaulio čempiono diržo.

E.Kavaliauskas iki šiol laimėjo visas 16 karjeros kovų ir nokautavo 13 varžovų. Lietuvis WBO pusvidutinio svorio kategorijos reitinge užima rekordinę – 8-ą – vietą. 

Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų