Sergejus Maslobojevas su žmona Airine | Youtube.com nuotr.

Sergejus Maslobojevas su žmona Airine | Youtube.com nuotr.

 Vienas geriausių Lietuvos kovotojų Segrejus Maslobojevas prieš porą mėnesių vykusiame tradiciniame „Bushido & KOK World GP“ turnyre patyrė nokdauną, tačiau sugebėjo atsitiesti ir po papildomo raundo išplėšė pergalę teisėjų sprendimu.

„Norėjosi padaryti įspūdingą šou, tačiau kai nori padaryti kaip geriau, gaunasi kaip visada“, - tą kartą pasakojo S.Maslobojevas. „Salės palaikymas buvo išprotėjęs. Tai mėgstamiausias mano renginys, mėgstamiausia vieta kovoti. Tai yra mano žmonės, mano šalis ir aš labai myliu šitą pojūti čia kovoti“.

Tą kartą S.Maslobojevas patyrė traumą ir dabar atlieka reabilitaciją, todėl neišvysime jo birželio 16-ą dieną Klaipėdoje vyksiančiame „KOK Summer Special Edition“ turnyre.

„Forma nėra labai gera, esu ją apleidęs. Po paskutinės kovos atlieku reabilitaciją. Pirmame raunde plyšo šoninis raištis, todėl dabar vyksta atsistatymas. Norėčiau dalyvauti ir Klaipėdoje vyksiančiame turnyre, tačiau sveikata neleidžia“, - praėjus porai mėnesių po paskutinės kovos pasakojo S.Maslobojevas.

„Bushido Inside“ vol. 3 laidoje kalbėjo ir S.Maslobojevo žmona 29-erių metų Airinė Juodytė, kuri pripažino, kad žiūrėdama savo vyro kovas jaučiasi sumišusi.

„Jaučiuosi baisiai sumišusi. Negaliu kontroliuoti savo emocijų, atrodo, kad širdis tuoj išlips iš kūno. Kai kovos būna Lietuvoje, tai visą laiką atvažiuoju palaikyti, nors kiti sako, kad gal geriau nereikėtų, tačiau tai neįmanoma, norisi palaikyti ir būti šalia“.

Airinė teigė, kad judviejų sūnus nuo pat mažumės leidžia laiką sporto salėje ir jeigu pasirinks tokį kelią kaip tėčio, tai palaikys taip pat karštai kaip ir S.Maslobojevą.

„Mūsų sūnus auga salėje, kartu su tėčiu. Jis dar nemokėdamas vaikščioti, priropodavo prie kriaušės ir bandydavo mušti“, - pasakojo Airinė. „Aš žinau tik vieną - palaikau ir palaikysiu savo vyrą bei taip pat palaikysiu ir savo sūnų“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City